Галичина.Інфо

Українські силовики обіцялись фізично знищити редакторів інтернет-видання "Галичина.Інфо"

Українські силовики обіцялись фізично знищити редакторів інтернет-видання "Галичина.Інфо" Громадянку Московії Наталію Єсейкіну не впустили на територію України обвинувативши в сприянні "Галичині.Інфо". Під час тригодинної профілактичної бесіди представники української сторони запевнили що редакторів "Галичина.Інфо" буде фізично знищено!

З редакцією нашого видання зв'язалася громадянка Московії Наталія Єсейкіна. Історія, яку оповіла вона викликає шок і острах. Подаємо пряму мову учасниці подій на українському боці російсько-українського кордону 24-того червня 2012 року.- Позавчора мені заборонили в'їзд в Вашу країну! Це сталося 24-того червня.
Ніщо не віщувало нічого поганого, - після митного огляду прикордонники віддали паспорт, та раптом мене відкликали - попросили пройти в кабінет для розмови.
Допитували години три, - розпитували про сепаратизм, про те яке відношення я маю до Галичини. Мені показали (нібито) приватну переписку шеф-редактора та випускового редактора інтернет-видання "Галичина.Інфо". Махали паперами перед обличчям але читати не давали - це були роздруківки листів які вони отримали зламавши електронну пошту. В листуванні нібито була інформація про суверенітет Галичини, відокремлення Галичини від України і таке інше...
Питали чи відоме мені ім'я Даян, чи приїжджав Даян до мене в Москву.
На доважок до всього приплели до справи мої грошові перекази ще з 2007 року, та перекази редакторів, - закидаючи створення фінансової мережі, причому - дуже навіть налагодженої, ще з тих часів (2007-го року). Цікавились хто стоїть за організацією "Галичина.Інфо", чи давно я перераховую гроші для "Галичини"...
Наостанок мені розповіли що усіх, хто виступає за розділ Україні буде фізично знищено.
Зрештою, - забрали телефон та планшет, але обіцяли повернути - мабуть шукають контакти і зв'язки,..
Одним словом, побачення настільки неприємне, що бракне слів.
Я не знаю які наслідки цього можуть бути. Але, очевидно, - там реальні відморозки, готові на будь-які провокації! Повірте, я знаю про що говорю, - у нас били дітей і дружин лідерів опозиціонерів, а потім говорили, що це якісь хулігани. Тож, будь ласка, будьте обережні!..

Рекомендовано до перегляду:

» » » Українські силовики обіцялись фізично знищити редакторів інтернет-видання "Галичина.Інфо"

топ

  Цей день в історії.
  10 липня:

  1961 - в місті Вінніпег відбулася перша крайова конференція Організації Українських Націоналістів за кордоном (ОУНз) в Канаді. У прийнятій постанові делегати підтримували ідею утворення Світового Союзу Українців.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014