Галичина.Інфо

Силовики у масках вриваються в квартири з дітьми працівників “Заходу” в Тернополі

Силовики у масках вриваються в квартири з дітьми працівників “Заходу” в Тернополі Обшук на офісах, складах та навіть у приватних помешканнях працівників снекової компанії “Захід” сьогодні влаштували люди у масках. Керівництво компанії каже, що це звичайний тиск на підприємство.

Представники силових структур почали обшук офісу компанії сьогодні, далі – пішли щось шукати на складах і приватних квартирах. Нишпорили навіть у помешканнях тих людей, які вже не працюють на підприємстві.

- Ми не знаємо, що саме вони шукають, ніхто нам цього не повідомляв, – каже виконувач обов’язків керівника снекової компанії “Захід” Сергій Соловей, – не зважали навіть на маленьких дітей працівників компаній. В девкого з людей – по двоє маленьких дітей, проводили обшук при них.

Як повідомили керівники компанії, податківці порушили проти “Заходу” кримінальну справу, за яким фактом – невідомо. Перед тим – два місяці тривали перевірки, заключення яких – ще нема. Відповідно – компанія не може нічого оскаржити в суді.

- Минулого року була подібна ситуація, порушили кримінальну справу, але ми виграли кілька судів, довели – що обвинувачення були неправомірні, – розповідає Сергій Соловей, – а цього року нам, невідомо чому, навіть не дають заключення, тому ми нічого не можемо довести, нема навіть з чим звернутись в суд.

Снекова компанія працює з великими українськими супермаркетами, оскільки серез перевірки – заблокована робота підприємства, то “Захід” не може постачати продукцію. Керівники кажуть, що фізично від силовиків сьогодні ніхто не постраждав, однак постійно страждають звичайні працівники фірми, бо працюють під постійним психологічним тиском.

Зоряна БИНДАС


Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю за матеріалами УПМ ДПС у Тернопільській області роз’яснив, що податкова нікого не «трусить», а розслідує кримінальну справу за фактом ухилення службової особи ТОВ «З» від сплати податків в особливо великих розмірах за ч. 3 ст. 212 КК України.

Службову особу неодноразово викликав слідчий для вручення копії постанови про порушення кримінальної справи, однак і донині правопорушник ухиляється від явки до органів слідства.
Під час розслідування кримінальної справи проводяться першочергові слідчі дії. 4 липня цього року проведено обшуки в приміщеннях підприємства, а також за місцем проживання службової особи підприємства. Усі обшуки проведені на підставі рішень суду, які відповідно до чинного кримінально-процесуального законодавства не підлягають оскарженню.
До проведення обшуків залучено лише слідчих та оперативних працівників, а силові спецпідрозділи у цьому не брали участі. Жодного працівника податкової міліції у «камуфляжах» чи масках не було. Масові обшуки у квартирах працівників товариства не здійснювалися, обшукано одне приватне помешкання.
Усі слідчі дії проведені відповідно до вимог чинного законодавства. Робота підприємства не блокується, відпуск продукції жодним чином не припинявся.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Силовики у масках вриваються в квартири з дітьми працівників “Заходу” в Тернополі

топ

  Цей день в історії.
  30 березня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014