Галичина.Інфо

Депутати вимагають у голови Івано-Франківської ОДА вийти з ПР

Депутати вимагають у голови Івано-Франківської ОДА вийти з ПР Депутати Івано-Франківської обласної ради вимагають у голови облдержадміністрації написати заяву на вихід з Партії регіонів. Відповідна вимога міститься у зверненні про невизнання законопроекту "Про засади державної мовної політики в Україні", яке сьогодні на позачерговій сесії схвалили депутати Івано-Франківської облради.

«Рішенням позачергової сесії вирішено також звернутися до політичних партій та громадських організацій ініціювати збір підписів за припинення повноважень Президента України В. Януковича», - йдеться на сайті облради.

Також депутати «вважають небажаною участь у сесіях Івано-Франківської обласної ради шостого демократичного скликання народних депутатів України І. Зварича, В. Личука, В. Келестина та В. Чуднова, які є мешканцями Івано-Франківської області і проголосували за прийняття вищевказаного закону, та вирішили не запрошувати їх до президії».

Також «депутатський корпус обласної ради вимагає припинення членства в Партії регіонів керівництва обласної державної адміністрації та її голови М. Вишиванюка. У разі невиконання цієї вимоги обласна рада ініціюватиме на черговій сесії обласної ради розгляд питання про недовіру голові облдержадміністрації. Окрім того, депутати вимагають негайного звернення голови облдержадміністрації до Президента України із пропозицією накласти вето на вказаний закон».

Рекомендовано до перегляду:

» » » Депутати вимагають у голови Івано-Франківської ОДА вийти з ПР

топ

  Цей день в історії.
  15 липня:

  1410 — відбулася Грюнвальдська битва між військами Тевтонського ордену та об\'єднаними військами Королівства Польського і Великого князівства Литовського, Руського і Жемайтійського.

  1919 - розпочався перехід урядових структур ЗУНР, галицьких біженців та Галицької армії через р. Збруч. УГА нараховувала 12 піших і одну кінну бригади чисельністю біля 50 тис. вояків, на озброєнні яких знаходилось 603 кулемети і 187 гармат. Разом з тиловими частинами Галицьке військо складало близько 85 тис.

  1920 - польський уряд ухвалив ряд постанов “Про проведення земельної реформи в Західній Україні”, згідно з якими земельна реформа проводилася шляхом парцеляції, тобто поділу великих поміщицьких маєтків на невеликі ділянки (парцели) і продажу їх селянам та осадництва, що передбачало утворення окремих садиб (осад). При цьому землею наділялося першочергово польське населення, щоб збільшити його питому вагу в краї.

  1920 - нота уряду ЗУНР до Найвищої Ради Антанти, в якій закликалося визнати державну самостійність Східної Галичини. З цього моменту екзильний уряд на чолі з Є. Петрушевичем повернувся до старої назви “Західно-Українська Народна Республіка”. Концепція державної самостійності Східної Галичини була схвалена трудовою (УНТП), радикальною (УРП) та християнсько-суспільною (УХСП) партіями.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014