Галичина.Інфо

Депутати вимагають у голови Івано-Франківської ОДА вийти з ПР

Депутати вимагають у голови Івано-Франківської ОДА вийти з ПР Депутати Івано-Франківської обласної ради вимагають у голови облдержадміністрації написати заяву на вихід з Партії регіонів. Відповідна вимога міститься у зверненні про невизнання законопроекту "Про засади державної мовної політики в Україні", яке сьогодні на позачерговій сесії схвалили депутати Івано-Франківської облради.

«Рішенням позачергової сесії вирішено також звернутися до політичних партій та громадських організацій ініціювати збір підписів за припинення повноважень Президента України В. Януковича», - йдеться на сайті облради.

Також депутати «вважають небажаною участь у сесіях Івано-Франківської обласної ради шостого демократичного скликання народних депутатів України І. Зварича, В. Личука, В. Келестина та В. Чуднова, які є мешканцями Івано-Франківської області і проголосували за прийняття вищевказаного закону, та вирішили не запрошувати їх до президії».

Також «депутатський корпус обласної ради вимагає припинення членства в Партії регіонів керівництва обласної державної адміністрації та її голови М. Вишиванюка. У разі невиконання цієї вимоги обласна рада ініціюватиме на черговій сесії обласної ради розгляд питання про недовіру голові облдержадміністрації. Окрім того, депутати вимагають негайного звернення голови облдержадміністрації до Президента України із пропозицією накласти вето на вказаний закон».

Рекомендовано до перегляду:

» » » Депутати вимагають у голови Івано-Франківської ОДА вийти з ПР

топ

  Цей день в історії.
  7 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014