Галичина.Інфо

Тернопільська ОДА також може залишитися без приміщення

Тернопільська ОДА також може залишитися без приміщення Тернопільська облрада припиняє будь-які контакти та співпрацю з облдержадміністрацією, та рекомендувала управлінню з експлуатації майна через борги розірвати договори оренди з ОДА. Про це йдеться у заяві голови обласної ради Олексія Кайди, оприлюдненій на сайті облради.

«Обласна рада припиняє контакти і співпрацю з облдержадміністрацією, доки голова Тернопільської ОДА Валентин Хоптян та його заступники не задекларують своєї позиції щодо подій 3 липня у Верховній Раді», – зауважив О.Кайда.

Він закликав керівництво ОДА офіційно звернутися до президента України Віктора Януковича із закликом не підписувати Закон «Про засади державної мовної політики» і не допустити конституційного перевороту в державі.

Також депутати планують розглянути питання створення виконкому облради і скасування рішення про делегування ОДА своїх повноважень.

Додатково депутати Тернопільської обласної ради рекомендували управлінню з експлуатації майнового комплексу облради через борги розірвати договори оренди з облдержадміністрацією та її управліннями.

Відповідне рішення було прийнято учора на засіданні постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, транспорту та зв’язку, інвестицій, підприємництва, зовнішньоекономічної діяльності.

На ньому депутати розглянули листа управління з експлуатації майнового комплексу обласної ради, в якому йдеться про значну заборгованість облдержадміністрації за оренду будівлі, в якій розташовані управління та кабінети керівництва ТОДА. Зокрема, на 1 липня за електропостачання обладміністрація заборгувала 124 тис. грн, за газопостачання – 11,815 тис. грн, за експлуатаційні витрати – 214,534 тис. грн. Загалом борг становить 305 тис. 62 грн.

Обговоривши це питання, члени комісії прийняли рішення рекомендувати управлінню майнового комплексу розірвати договори оренди з орендарями-боржниками – облдержадміністрацією та її управліннями.

4 липня на позачерговій сесії Львівської обласної ради депутати достроково розірвали угоду про надання Львівській ОДА в оренду нерухомого майна.

Зокрема, у рішенні йдеться: «Львівська обласна рада вирішила доручити управлінню майном спільної власності облради вжити вичерпні заходи щодо дострокового розірвання угоди про оренду нерухомого майна Львівської ОДА, стягнути заборгованість з ОДА за оренду плату і звільнити займані приміщення».

Рекомендовано до перегляду:

» » » Тернопільська ОДА також може залишитися без приміщення

топ

  Цей день в історії.
  10 липня:

  1961 - в місті Вінніпег відбулася перша крайова конференція Організації Українських Націоналістів за кордоном (ОУНз) в Канаді. У прийнятій постанові делегати підтримували ідею утворення Світового Союзу Українців.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014