Галичина.Інфо

Науковці винайшли програму, яка розпізнає емоції натовпу

Науковці винайшли програму, яка розпізнає емоції натовпу Науковці США винайшли програму, яка дозволяє звіряти фотозображення натовпів людей і зчитувати з їхніх облич реакції на події. А це, як вважають, репрезентуватиме громадську думку точніше, ніж традиційні опитування. На думку винахідників, найбільший ефект від нової програми буде у можливості соціально-політичного вивчення суспільства з впливом на результати виборів і навіть у провокуванні революцій.

Науковці із медійної лабораторії Масачусетського технологічного інституту розробили комп’ютерну програму, яка може визначати характер емоцій багатьох людей за обличчям, повідомляє «Дзеркало тижня» із посиланням на британський журнал New Scientist.

Цю комп’ютерну програму можна також використовувати в комерційних цілях, визначаючи ставлення до тієї чи іншої продукції та її реклами.

Комп’ютерний аналіз людського обличчя фокусується загалом на 22-х положеннях навколо рота, очей, кольору, структури і особливостей шкіри, а також рівня гнучкості обличчя.

Дослідники використовують усі ці положення, щоб отримати відповіді у визначенні різницю між щастям і сумом, нудьгою і зацікавленістю, роздратуванням і неповагою, йдеться у повідомленні видання.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Науковці винайшли програму, яка розпізнає емоції натовпу

топ

  Цей день в історії.
  6 червня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014