Галичина.Інфо

Бурштинська ТЕС збільшила експорт електроенергії на 60%

Бурштинська ТЕС збільшила експорт електроенергії на 60% ДТЕК Бурштинська ТЕС, яка входить в "ДТЕК Західенерго", лише за перше півріччя 2012 року збільшила експорт електроенергії на 60%. В цьому числі на 30% в Угорщину, Словаччину та Румунію.

Експорт електроенергії дозволяє забезпечити попит на вугілля з шахт Львівсько-Волинського басейну, зберегти робочі місця та збільшити надходження в місцевий бюджет. Кожен другий працездатний мешканець міста Бурштин працює на електростанції.

Конкурентноспроможність Галицької електроенергії збільшилась після того як український уряд у травні дозволив продавати її за гуртовими ринковими цінами без врахування дотаційних сертифікатів.

10 років тому Бурштинську ТЕС, а з нею і південь Львівської, північ Івано-франківської та всю Закарпатську область, від’єднали від єдиної енергосистеми України. Тоді німецькі спеціалісти повністю переобладнали систему станції з гідравлічної на електрогідравлічну. Таким чином Бурштин зміг забезпечувати електроенергією не лише частину Західної України, але й країни Європи.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Бурштинська ТЕС збільшила експорт електроенергії на 60%

топ

  Цей день в історії.
  19 вересня:

  1891 — У Монреаль прибули перші українські поселенці.

  1919 — В Кам’янець–Подільському замість ліквідованого міністерства по справах Галичини Кабінет міністрів УНР створив комітет у справах біженців–Галичан.

  1942 — З Бродів, Перемишлян Львівської області депортовано в табір в Белжец 5000 євреїв.

  1944 — В Бережанському районі Тернопільської області відбувся великий бій між відділами УПА і частинами НКВС. На Коломийщині відбулися два бої віділу УПА ім. Богуна з прикордонними частинами НКВС.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014