Галичина.Інфо

Генконсульство Польщі у Львові за півроку видало 166 тисяч віз

Генконсульство Польщі у Львові за півроку видало 166 тисяч віз За перше півріччя Генеральне консульство Республіки Польща у Львові видало 166 тис. віз у Львівському консульському окрузі, зокрема у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій і Закарпатській областях.
Про це сьогодні, 12 липня, розповів Генеральний консул Республіки Польщі Ярослав Дрозд під час брифінгу.


Із них 107 тисяч віз видано у візових центрах у Львові, Тернополі та Івано-Франківську. Ярослав Дрозд зазначив, що порівняно з першим півріччям 2011 року кількість виданих віз зросла на 13%. 55% виданих віз довгострокові – терміном на рік або довше. Як зазначив генконсул, зменшилася кількість відмов – лише 2,7% від загальної кількості. 40% звернулися за візами вперше.

«Процес роботи ще налагоджується. Люди задоволені умовами і демократичною ціною», - сказав генконсул.

Нагадаємо, у 2010 році Генеральне консульство Республіки Польща у Львові видало громадянам України близько 250 тис. віз, більшість із яких – шенгенські. У 2011 році Генеральне консульство Республіки Польща у Львові видало 250-260 тис. віз, з них близько 130 тис. – шенгенські.

Нагадаємо, Генеральне консульство Республіки Польща у Львові з 1 грудня запровадило для мешканців п’яти областей Західної України шенгенські візи закупівельного туризму. За перше півріччя Генеральне консульство Республіки Польща у Львові видало 9 тис. закупівельних віз. Це становить 6,5% від усіх виданих віз.

Також Ярослав Дрозд зазначив, шо Генеральне консульство Республіки Польща у Львові має проблеми із онлайн-реєстрацією через кібернетичну війну. Щодня реєструються сотні людей, які ніколи не приходять. Це свідомі дії тих, хто хоче на цьому заробити. Через такі дії стає просто неможливо зареєструватися, і люди йдуть до посередників і купують анкети реєстрації. Однак на анкеті, крім особистих даних, є штрих-код, за яким зареєстрована зовсім інша людина, ніж та, котра придбала цю анкету у посередників. На думку генконсула, тут є тільки один вихід – ошукані люди повинні звертатися до правоохоронних органів. Проте, на превелике здивування генконсула, цього ніхто не робить. Не зашкодило б, якби правоохоронці час від часу перевіряли осіб, які стоять під консульством, - додав Ярослав Дрозд.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Генконсульство Польщі у Львові за півроку видало 166 тисяч віз

топ

  Цей день в історії.
  27 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014