Галичина.Інфо

Гору на кордоні Росії та Грузії назвуть іменем Бандери

Гору на кордоні Росії та Грузії назвуть іменем Бандери Альпіністи планують започаткувати громадську акцію «Герої України на вершинах світу». Безіменним вершинам у світі планують дати імена Галицьких громадських діячів.

Про це повідомив керівник групи альпіністів Мар’ян Нищук. Першу експедицію запланована в район Казбегі – Грузія. Акція триватиме із 17 липня до 16 серпня. У складі альпіністської групи - львів’яни, тернополянин та грузини.
«Ми плануємо підкорити безіменну вершину і назвати її іменем Степана Бандери. Ми знайшли цю вершину разом із грузинськими альпіністами. Якщо ми знайдемо ще одну безіменну вершину, то назвемо її іменем Андрея Шептицького», – розповів Мар’ян Нищук.
Вершина, яка повинна отримати ім’я Степана Бандери, розташована поблизу кордону Грузії і Московії. Її орієнтовна висота 4125 м
Керівник групи зазначив, що ім’я гора отримає цілком офіційно. «Поки що це просто вершина. Ми повинні на неї зійти і встановити її координати по GPS», – зазначив він. Пізніше Львівська обласна рада і Львівська міська рада звернуться до Грузинського географічного товариства, і тоді цій горі нададуть ім’я Степана Бандери. Акцію фінансує громадський діяч Михайло Апостол.

Мар’ян Нищук розповів, що у жовтні, якщо їм вистачить фінансування, вони планують поїхати до Тибету і знайти там безіменну вершину.
«Щоправда, в Китаї доволі строгі правила. Треба робити клопотання і отримати дозвіл. Американська чи європейська практика цього не передбачає, але оскільки це комуністична держава, потрібно дотримуватися їхнього регламенту», – розповів він.
Також у планах групи поїздка до Патагонії у 2013 році.
Наступні вершини отримають назви Йосифа Сліпого і Євгена Коновальця.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Гору на кордоні Росії та Грузії назвуть іменем Бандери

топ

  Цей день в історії.
  2 березня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014