Галичина.Інфо

Перед Львівською оперою помер диригент

Перед Львівською оперою помер диригент Сьогодні близько 17:30 перед входом у Львівський академічний театр опери та балету ім. С. Крушельницької помер диригент театру.

Як повідомив директор театру Тадей Едер, мова йде про Володимира Гарбарука: «Йому було 52 роки. Він хворів, нещодавно повернувся з лікарні, в нього були сердечні проблеми. Продовжував працювати, не хотів іти на пенсію, не хотів іти на інвалідність. Одержимий був музикою, театром. Ішов зараз на роботу і не дійшов до театру один метр».

Володимир Гарбарук, диригент. У театрі – з 1989 року. Брав участь у фестивалях ім. С. Крушельницької (м. Львів), ім. Я. Кєпури (Польща), „Галіція” (Польща). Викладав диригування у Львівській музичній академії ім. М. Лисенка. Був музичним керівником народного хору „Відродження”. Здійснив запис на українському телебаченні опери М. Лисенка „Різдвяна ніч”. Здійснив постановки оперети „Летюча миша” Й. Штрауса, балетів „Коппелія” Л. Деліба, „Створення світу” А. Петрова, „Есмеральда” Ц. Пуньї, дитячої опери „Золотий Пінгвін” А. Сіренко, світова прем’єра якої відбулася в театрі Конвент-Гарден (Лондон) у рамках Днів культури України у Великобританії.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Перед Львівською оперою помер диригент

топ

  Цей день в історії.
  19 вересня:

  1891 — У Монреаль прибули перші українські поселенці.

  1919 — В Кам’янець–Подільському замість ліквідованого міністерства по справах Галичини Кабінет міністрів УНР створив комітет у справах біженців–Галичан.

  1942 — З Бродів, Перемишлян Львівської області депортовано в табір в Белжец 5000 євреїв.

  1944 — В Бережанському районі Тернопільської області відбувся великий бій між відділами УПА і частинами НКВС. На Коломийщині відбулися два бої віділу УПА ім. Богуна з прикордонними частинами НКВС.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014