Галичина.Інфо

На Львівщині пройдуть українсько-американські навчання

На Львівщині пройдуть українсько-американські навчання Українсько-американські командно-штабні навчання Rapid Trident-2012 стартують 16 липня на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки у Львівській області. З 13 липня до Львівської області починають прибувати військовослужбовці з 15 країн-учасниць навчань. Загалом у навчаннях візьмуть участь 1400 військовослужбовців. Навчання триватимуть до 27 липня.

Керівником навчань з української сторони є перший заступник командира 8 армійського корпусу Сухопутних військ Збройних сил України генерал-майор В'ячеслав Назаркін. З американської сторони командувати буде офіцер командування Сухопутних військ Збройних сил США в Європі полковник Девід Марковський.
Темою навчань є виконання завдань у складі багатонаціональних сил під час операцій повного спектра, що включають в себе дії підрозділів у наступі та обороні, виконання завдань з підтримки миру. За основу сценарію навчань розробники взяли ситуацію в афганській провінції Забул.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На Львівщині пройдуть українсько-американські навчання

топ

  Цей день в історії.
  16 вересня:

  1658 — Гетьман України Іван Виговський уклав із Польщею Гадяцький договір.

  1899 — В Галичині створено Національно-демократичну партію.

  1914 — 2500 січових стрільців українського добровольчого легіону у складі австро-угорської армії присягнули на вірність Головній Українській Раді.

  1930 — Польський уряд розпочав проведення так званої пацифікації (насильницького умиротворення) українців у Галичині.

  1987 — Підписаний Монреальський протокол про захист озонового шару Землі.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014