Галичина.Інфо

На Львівщині розпочались міжнародні військові навчання

На Львівщині розпочались міжнародні військові навчання Сьогодні на Львівщині розпочинаються двотижневі масштабні українсько-американські командно-штабні навчання із залученням військ «Репід Трайдент-2012». Навчання проходитимуть на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Як повідомили у прес-групі «Репід Трайдент-2012», навчання є одним із найбільших заходів міжнародного військового співробітництва у поточному році.

«Сьогодні ми розпочинаємо міжнародні навчання, до яких залучено шістнадцять держав», - зазначив перший заступник командира 8 армійського корпусу Сухопутних військ ЗСУ, генерал-майор В’ячеслав Назаркін.

За його словами, навчання «відбудуться у дві фази – командно-штабна та польова. Головною метою їх є отримання всіма військовослужбовцями навичок та знань, налагодження взаємодії між представниками різних країн під час миротворчих місій».

За словами офіцера командування Сухопутних військ ЗС США у Європі полковника Девіда Марковські, Центр є унікальним і добрим місцем для навчання і підготовки багатонаціональних підрозділів. «Я переконаний, що якісна підготовка центру дозволить нам провести навчання на високому рівні», - додав він.

Разом із українськими військовими у навчаннях братимуть участь близько 1400 військовослужбовців. Найбільша група – українська. Загалом у проведенні та забезпеченні «Репід Трайдент - 2012» задіяно 883 українських солдатів та офіцерів.

Серед іноземних представників найбільша група від армії США – 167 військовослужбовців. Другий за кількістю іноземний підрозділ – від Збройних сил Молдови – 90 військовослужбовців, від ЗС Польщі – 45 військових, від ЗС Сербії – 43. Уперше для участі у практичній фазі до України прибули три взводи від збройних сил Грузії, Македонії та Румунії.

За основу сценарію «Репід Трайдент - 2012» розробники взяли обстановку в афганській провінції Забул. Ситуаційні завдання мали місце у реальній практиці американського військового контингенту в Афганістані.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На Львівщині розпочались міжнародні військові навчання

топ

  Цей день в історії.
  21 листопада:

  1952 — Народився Франці́шек Яво́рський, дослідників і популяризаторів історії Львова і Галичини.

  1916 — Помер Франц-Йозеф, імператор Австро-Угорської Імперії.

  1916 — Народився Геляс Ярослав, актор та режисер.

  1918 — У Львові встановлено польську владу. Уряд ЗУНР переїжджає до Тернополя, згодом до Станіслава.

  1919 — Був укладений «Договір між союзними державами і Польщею про Східну Галичину», який передбачав передачу на 25 років Галичини до складу Польщі з обов\'язковим забезпеченням їй автономного статусу.

  1920 — Армія УНР перейшла ріку Збруч на територію Польської держави, де була інтернована в таборах.

  1952 — Народився єпископ УГКЦ Микола Сімкайло.

  1968 — Народилася Тамара Горська, канадська актриса українського походження, тележурналістка, режисер.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014