Галичина.Інфо

У Львові відсвяткували Міжнародний день шахів

У Львові відсвяткували Міжнародний день шахів У Львові на північній стороні пл. Ринок відбулося відзначення Міжнародного дня шахів, у межах якого переможців і учасників дитячих змагань нагородили кубками і пам’ятними медалями.

Так, спершу начальник управління сім’ї, молоді та спорту Львівської міської ради Наталія Федорович, спортивний журналіст Іван Яремко та шаховий тренер Віктор Щербаков вручили кубки переможцям шахового турніру, який відбувся 20 липня зранку і участь в якому взяли діти зі Львова та області. Усі учасники також отримали пам’ятні медалі.

Після нагородження діти пограли між собою великими фігурами на спеціально встановлених на пл. Ринок великих шахівницях. Разом із фігурами фотографувалися також молодята, які святкували весілля.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові відсвяткували Міжнародний день шахів

топ

  Цей день в історії.
  3 грудня:

  1877 — народився Степан Рудницький, український географ, засновник української наукової географії i географії України.

  1920 — польський сейм ліквідував територіальну окремішність Галичини. Для позначення етнічної території Східної Галичини введено термін «Східна Малопольща», зникли з вживання слова «українець», «український», повернулися «русин», «руський».

  1987 — народився поет, перекладач і есеїст Андрій Любка.

  2004 — Верховний Суд України ухвалив рішення, згідно з яким результати виборів Президента України 21 листопада 2004 року були сфальсифіковані.

  2010 — вночі міліція та спецпідрозділ «Беркут» силоміць демонтували наметове містечко протестувальників проти нового Податкового кодексу України на майдані Незалежності в Києві.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014