Галичина.Інфо

В Україні транспорт дорожчий, ніж у ЄС чи США

В Україні транспорт дорожчий, ніж у ЄС чи США Транспортні перевезення в Україні коштують дорожче, ніж в країнах Європейського Союзу чи США.

Як пише «Авіація України», вартість перельоту в середині України з заходу на схід, коштує дорожче, ніж аналогічна відстань в країнах шенгену. Ціни в 200-400 доларів, за 1 квиток в економ класі шокують українців. Авіація стала недоступною з появою монополії, літаки олігарха Коломойського, якому належить група “Приват”, контролюють українську авіаційну групу. Відсутність конкуренції призвела до стагнації ринку та розвитку перевезень.

Реформа Укрзалізниці та впровадження нових потягів Hyundai продовжуються масовими скандалами. Ціни на потяг побили усі рекорди та стали недоступними середньому класу українців.

Автобусні перевезення залишаються на рівні розвитку 90-х років. Погані дороги, ДАІшники, що беруть хабарі та відсутність “правил гри” на ринку залишають автобусні перевезення проблемою для України.

Проведення Євро-2012 не змінило ситуації на краще. Чемпіонат пройшов і реформи залишились незавершеними. Транспорт очікує продуманих кроків від влади, котра наразі займається лише виборами. Наразі ситуація схожа до ЖКГ – з кожним роком все гірше.

Рекомендовано до перегляду:

» » » В Україні транспорт дорожчий, ніж у ЄС чи США

топ

  Цей день в історії.
  4 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014