Галичина.Інфо

Інформатику у школах Львова вивчатимуть з 2 класу

Інформатику у школах Львова вивчатимуть з 2 класу З наступного навчального року у школах розпочнеться обов’язкове вивчення з 2-го класу інформатики. Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«Зараз комп’ютеризовано 98% усіх шкіл. Цього достатньо, щоб розпочати навчальний процес. Наступного року, коли розпочнеться комп’ютеризація з 2-го класу – програма «Сходинки до інформатики», нам треба буде приблизно 5 млн грн, щоб зробити ще один комп’ютерний клас для початкової школи. Будемо працювати над цим питанням», - зазначила в.о. начальника управління освіти ЛМР Катерина Гороховська.

Мер Львова уточнив, що кошти будуть закладати у бюджеті 2013 року.

Як поінформували в управлінні освіти Львівської міської ради, на сьогодні 98% загальноосвітніх навчальних закладів Львова забезпечені комп’ютерною технікою. «Проте, окремого комп’ютерного кабінету для початкової школи у навчальних закладах Львова практично немає. Також треба відзначити роботу вчителя початкових класів СЗШ №77 Тетяни Орлової, яка у 2009 році стала переможцем Всеукраїнського конкурсу «Комп’ютер кожному учневі». Вона отримала 27 нетбуків для учнів 1-х класів. Саме її учні з 2 класу, вивчали курс «Сходинки до інформатики», - розповіла в.о. начальника управління освіти Катерина Гороховська.

Впродовж 2009-2012 років для педагогічних працівників Львова успішно реалізують спеціальні програми професійного розвитку педагогічних працівників за програмою «Інтел. Навчання для майбутнього», а впродовж 2009-2011 років – за програмою «Майкрософт. Партнерство у навчанні». Ці програми охопили також і вчителів початкових класів.

Згідно з новим Державним стандартом початкової школи, затвердженим постановою КМУ від 20.04.2011р. №462, обов’язкове вивчення курсу «Сходинки до інформатики» з 2 класу розпочнеться з 2013/2014 навчального року за рахунок інваріантної складової навчальних планів, тобто цей курс будуть вивчати учні з 2 класу у всіх навчальних закладах.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Інформатику у школах Львова вивчатимуть з 2 класу

топ

  Цей день в історії.
  22 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014