Галичина.Інфо

Microsoft може дозволити міліції доступ до розмов у Skype

Microsoft може дозволити міліції доступ до розмов у Skype Компанія Microsoft може дозволити спецслужбам прослуховувати розмови користувачів Skype, а також надасть доступ до їх особистого листування, слідуючи «новій» політиці повного сприяння правоохоронним органам.

Зазначимо, що з моменту створення служба відеозв'язку Skype була серйозним бар'єром, що перешкоджає правоохоронним органам у проведенні стеження. Використовуючи різні механізми шифрування протягом декількох років Skype залишався одним з небагатьох сервісів, перехоплення даних якого був практично неможливим. Однак навесні поточного року в мережі почали з'являтися повідомлення про те, що корпорація Microsoft переробляє архітектуру Skype, зміни в якій дозволять правоохоронним органам підключатися до розмов користувачів служби. У той же час представники Microsoft заявили, що передбачувані зміни в програмі є звичайними доробками продукту і немає ніяких підстав вважати, що адміністрація сервісу намагається розробити бекдори для урядової «прослушки», пише SecurityLab.

Нагадаємо, що в травні минулого року компанія Microsoft запатентувала технологію «законного втручання», яка дозволяє правоохоронним органам підключатися до розмов користувачів у різних VoIP-службах, а також «перехоплювати» переданий контент без відома самих користувачів. На питання про те, чи буде нова технологія використовуватися в службі Skype, розробники не відповіли.

За даними ресурсу Slate, власник змінив політику конфіденційності Skype, у нормах якої проглядається готовність творців співпрацювати з правоохоронними органами настільки близько, наскільки це буде можливо з юридичної та технологічної точки зору.

Відповідно до пункту 3 політики конфіденційності Skype, сервіс і його партнери можуть надавати особисті дані, вміст розмов і/або трафік даних користувачів у відповідь на законний запит органів судової влади або правоохоронної системи. Крім того, миттєві повідомлення, передані користувачем, будуть зберігатися протягом 30 днів, якщо інший термін не буде витребуваний представниками держорганів.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Microsoft може дозволити міліції доступ до розмов у Skype

топ

  Цей день в історії.
  24 жовтня:

  1990 — законом УРСР «Про зміни і доповнення до Конституції (Основного Закону)» скасовується ст.6 про керівну роль Комуністичної партії.

  1991 — Верховна Рада проголосила без\'ядерний статус України.

  1997 — помер Петро Дужий, український письменник, з 1944 референт пропаганди УПА, почесний громадянин міста Львова.

  1999 — в Рогатині відкрито пам\'ятник землячці Роксолані, коханій дружині турецького султана Сулеймана I Пишного.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014