Галичина.Інфо

Школярі Львова отримають «нетабачниківську» історію цього року

Школярі Львова отримають «нетабачниківську» історію цього року У Львові друкують посібник з історії України для учнів п’ятих класів, ініційований місцевою владою. Цього навчального року школярі вчитимуть історію з цих книжок. На придбання 2 тис. таких книг з бюджету міста витратять 70 тис. грн..

Для навчального процесу ситуація з необхідною кількістю книжок витримується. Щодо посібника для 5-го класу – це вступ до історії, це підручник, який ініціювало місто. Він видрукуваний. Мені показали готовий варіант, необхідна кількість таких підручників цього року буде для п’ятих класів», – сказав 24 липня міський голова Львова Андрій Садовий.

Як повідомили в управлінні освіти Львівської міської ради, автором посібника є вчитель історії ССЗШ № 28 м. Львова Андрій Закалюк. Надрукували посібник у видавництві «Астролябія».

«Вартість одної книги – 35 грн. Управління освіти придбає 2 тис. примірників на суму 70 тис грн за кошти, передбачені у бюджеті розвитку на 2012 рік для закупівлі літератури у шкільні бібліотеки», – розповіла в.о. начальника управління освіти Катерина Гороховська.

Нагадаємо, у бюджеті розвитку 2012 року на закупівлю літератури для шкільних бібліотек закладено 200 тис. грн.

На початку 2011 року 400 тис. грн передбачили львівські депутати в бюджеті Львова на видання посібників з історії України.

Попри те, в середині 2011 року такий посібник не видали. Про це заявив влітку 2011 року депутат Львівської міської ради Юрій Кужелюк. Він нагадав, що раніше депутати прийняли рішення про видання такого посібника «для об’єктивного висвітлення фактів історії України, які замовчуються у підручниках, виданих Д. Табачником».

Рекомендовано до перегляду:

» » » Школярі Львова отримають «нетабачниківську» історію цього року

топ

  Цей день в історії.
  5 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014