Галичина.Інфо

Студент-хімік Франкового університету виборов золото в Ірані

Студент-хімік Франкового університету виборов золото в Ірані Студент ЛНУ ім. Івана Франка Андрій Нещадін уже вкотре виборов «золото». Цього разу – у V Міжнародній студентській олімпіаді з хімії в Ірані.
Загалом участь в олімпіаді взяли понад 50 студентів із п’яти країн світу: Ірану, Шрі-Ланки, Туркменістану, Оману й України, - повідомили у прес-службі університету.


За підсумками ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії Україну представляли:Андрій Нещадін, студент Львівського національного університету імені Івана Франка;Євген Звягін, студент Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна;Сергій Кохан, студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка; Олексій Духно, студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка; Пилип Павлій, студент Донецького національного університету.

Команда України посіла ІІ місце у командному заліку. Молоді українські вчені-хіміки показали високі результати і здобули, окрім золотої, ще чотири бронзові медалі.

Беззаперечним лідером цьогорічних інтелектуальних змагань став студент ІІІ курсу хімічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Андрій Нещадін, виборовши золоту медальна V Міжнародній студентській олімпіаді з хімії.

Це не перша перемога Андрія у міжнародних змаганнях і конкурсах. 2011 року за підсумками IV Міжнародної студентської олімпіади з хімії він також здобув «золото». 2009 року Андрій Нещадін виборов срібну медаль на 43-й Міжнародній Менделєєвській олімпіаді з хімії, яка відбулася у м. Ашгабаті (Республіка Туркменистан), та бронзову медаль на 41-ій Міжнародній учнівській олімпіаді з хімії у м.Кембридж (Велика Британія).

Рекомендовано до перегляду:

» » » Студент-хімік Франкового університету виборов золото в Ірані

топ

  Цей день в історії.
  19 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014