Галичина.Інфо

На Львівщині зберуться 100 авторів розвиваючих технологій

На Львівщині зберуться 100 авторів розвиваючих технологій З 2 по 5 серпня на Львівщині відбудеться фестиваль авторських розвиваючих технологій ФАРТ. Фестиваль збирає авторів, котрі самі створили свою методику розвитку особистості і перевірили ефективність створеної методики на собі.

На ФАРТ приїде близько ста українських та закордонних авторів, майстрів, тренерів. Кожен із них представлятиме свою унікальну технологію розвитку. Загалом протягом фестивальних днів відбувається близько 300 майстер-класів, в яких бере участь понад 1000 учасників. Усі авторські майстерні відбуватимуться на майданчиках: розвиток, бізнес, діти, шоу, екстрім, хенд-мейд, відпочинок.

Сума організаційного внеску за 4 дні фестивалю від 665,95 грн (без врахування бонусів і знижок). Однак, щоб стати учасником фестивалю і отримати безкоштовні запрошення слід поділитись статтею «ФАРТ 2012 - отримуй запрошення у подарунок!» у соціальних мережах, а також залишити коментар під новиною від залогіненого користувача MaM.ua з відповіддю на питання: чому ви хочете потрапити на ФАРТ? Трьох переможців визначать за допомогою генератора випадкового вибору 1 серпня.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На Львівщині зберуться 100 авторів розвиваючих технологій

топ

  Цей день в історії.
  27 жовтня:

  1919 — народився Іван Лисяк-Рудницький, український історик, правознавець.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014