Галичина.Інфо

Зарубіжні трейдери припинили закупівлі українських зернових

Зарубіжні трейдери припинили закупівлі українських зернових Покупці українських зернових на зовнішніх ринках різко знизили закупівлі, а експортери утримуються від продажу. Це відбувається через проблеми з урожаєм зернових в світі і стрімкого зростання цін як в Україні, так і в інших країнах.

"На сьогодні основні країни-імпортери зернових культур з України купують лише те, в чому сильно мають потребу", - розказав топ-менеджер однієї з найбільших міжнародних компаній-експортерів зернових з України.

Зокрема, співрозмовник зазначив, що такі великі споживачі українських зернових як Єгипет, Саудівська Аравія, Ірак та Йорданія декілька разів переносили тендери на закупівлю зерна.

Ситуація з відновленням попиту на зернові культури вирішиться протягом наступних 10-14 днів, коли стане зрозуміло, яким буде урожай в Чорноморському регіоні. Це може скорегувати ціни.

Адже на Чорноморський регіон припадає понад 20% з 140 млн т пшениці, які щорічно експортуються по всьому світу. Це дозволяє регіону посідати друге місце за експортом зерна в світі після США.

Напередодні міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк заявив, що не сумнівається, що експорт з України відновиться. На його думку, в 2012/13 маркетинговому році Україна експортує 20-21 млн т..

Рекомендовано до перегляду:

» » » Зарубіжні трейдери припинили закупівлі українських зернових

топ

  Цей день в історії.
  11 липня:

  1925 — у Львові засновано Українське національно-демократичне об\'єднання.

  1995 - в Івано-Франківську відбулася міжнародна науково-практична конференція "Галичу - 1100 років".
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014