Галичина.Інфо

США закликають українську владу припинити переслідування ЗМІ

США закликають українську владу припинити переслідування ЗМІ США занепокоєні згортанням свободи слова в Україні напередодні парламентських виборів, наголошується у виступі представника США при ОБСЄ Ієна Келлі, розміщеному на сайті місії.

"Сполучені Штати занепокоєні тим, що українська влада згортає свободу ЗМІ напередодні жовтневих парламентських виборів", - ідеться у виступі американського посла.

Він зазначив, що деякі незалежні ЗМІ та їхні власники відчувають тиск. "Останні дії влади включають кримінальні розслідування, кримінальні переслідування, рейди податкових інспекторів, а також погрози позбавлення ліцензії на мовлення", - зазначив І.Келлі.

Він згадав ситуацію, що склалася навколо телеканалу ТВі та гендиректора каналу Миколи Княжицького, а також інтернет-видання Lb.ua і журналістки Соні Кошкіної, кримінальні переслідування яких викликають занепокоєння і суперечать мораторію влади на перевірки ЗМІ до парламентських виборів, які відбудуться 28 жовтня.

"Судове переслідування цих осіб триває, незважаючи на заклик президента Віктора Януковича до прокуратури та податкової службі перевірити, чи є правові підстави для таких дій. Ми закликаємо владу України припинити переслідування й обстоювати плюралізм і незалежність ЗМІ", - зазначив американський дипломат.

Рекомендовано до перегляду:

» » » США закликають українську владу припинити переслідування ЗМІ

топ

  Цей день в історії.
  12 липня:

  1892 — народився письменник та графік Бруно Шульц.

  1921 - у Прикарпатській Україні створено Селянсько-республіканську партію.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014