Галичина.Інфо

На «Ту Стань!» приїдуть музики з Литви та Польщі

На «Ту Стань!» приїдуть музики з Литви та Польщі З 3 до 5 серпня в селі Урич Львівської області відбудеться фестиваль «Ту Стань!-2012». Зважаючи на цьогорічну потужну театральну частину фестивалю, гості зможуть насолодитися виставами зовсім іншого ґатунку, повідомляють організатори.

У програмі - молодіжна інтерпретація Тараса Шевченка «Шевченко.СОН.сom» від полтавського театру та вечірня містика від Йорого Клоца і Театру «Тіней див».
Як зауважила режисер фестивалю Уляна Мороз, основне театральне дійство творитимуть гості «Ту Стані!», які візьмуть участь у грі «Уяви себе»: «Кожен зможе вибрати собі персонажа з розписаною легендою і на період «Ту Стані!-2012» перевтілитись у типового середньовічного мешканця».

Цьогорічна «Ту Стань!» вийшла на міжнародний рівень, закцентував виконавчий директор фестивалю Орест Кондратович, закордонними гостями фестивалю стануть литовські реконструктори та польський співак Czesław Śpiewa. Переговори з білоруським середньовічним гуртом "Irdorath" перебувають на фінальному етапі, інформація щодо їх виступу найближчим часом з’явиться на офіційному сайті фестивалю.

Щорічне місце проведення фестивалю – пам’ятка архітектури ХІІІ ст. Тустань залишилася своєрідною сучасною фортецею. Одначе тепер, замість оборонного, адміністративного та митного пункту, це культурний центр, де замість битв - фестиваль, замість експансії - творення українського мистецького простору, наголосив Василь Рожко, директор заповідника Тустань. Бажаною підтримкою національної ідеї фестивалю з боку гостей стане вхід у вишиванках.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На «Ту Стань!» приїдуть музики з Литви та Польщі

топ

  Цей день в історії.
  4 червня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014