Галичина.Інфо

У Канаді пропонують ввести санкції для режиму Януковича

У Канаді пропонують ввести санкції для режиму Януковича Канада пропонує ввести санкції проти представників режиму українського президента Віктора Януковича. Про це заявив Парламентський секретар міністра закордонних справ Канади Боб Дечерт.

За словами Дечерта, Канада могла б відмовити у в’їзді особам, які зловживають владою, та заморозити їхні активи, пише сайт "Батьківщини". Обдумування подібних кроків відбувалося б в унісон тому, що пропонують Сполучені Штати, йдеться у статті Ukrainian Weekly «Ігри у «кішки-мишки» в Україні».

Окрім того, Дечерт запропонував, щоб Канада продовжувала працювати, але не ратифікувати угоду про вільну торгівлю з Україною, поки країна не повернеться на шлях до верховенства права.

У статті також наголошується, що «Янукович, чия основна політика полягає в тому, щоб зробити багатих багатшими (його сім’я швидкими темпами піднімається на саму верхівку) та тримати опозицію у в’язниці, схоже, впевнений, що Канада та інші демократії не спроможні його зупинити. Але вони повинні. Якщо вони не зупинять цей процес в Україні, це матиме наслідки для всього колишнього радянського простору. Погані уряди загрожують глобальному миру та безпеці, і це наша проблема, а не тільки України».

«Саме тому Канада разом з іншими демократіями стоятиме на варті 16 серпня, коли відбудеться чергове засідання з розгляду касаційної скарги Тимошенко», - йдеться у статті.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Канаді пропонують ввести санкції для режиму Януковича

топ

  Цей день в історії.
  22 листопада:

  1924 — Народився Фостун Святомир, письменник, журналіст, громадський діяч.

  1938 — Чехословаччина визнала автономію Закарпаття.

  2004 — початок Помаранчевої революції.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014