Галичина.Інфо

Клімат в Україні нагадуватиме Грецію, - Кульбіда

Клімат в Україні нагадуватиме Грецію, - Кульбіда Клімат України поступово змінюється, наближаючись до субтропічного, і нагадуватиме клімат Греції. Про це на брифінгу повідомив директор Українського гідрометеорологічного центру МНС Микола Кульбіда.

«З початку 80-х років і до нинішнього року ми маємо достатньо стрімку тенденцію до зростання середньорічної температури повітря», - сказав він.

За словами М.Кульбіди, найбільш виражене потепління в Україні проявляється у холодний період року. «Кожен наступний градус буде викликати збільшення кількості днів з температурою 35 і більше градусів, що призводитиме до все більш засушливого характеру погодних умов», - пояснив він.

Також М.Кульбіда зауважив, що навіть тенденція до збільшення кількості опадів в Україні «тут не зарадить, адже вони, переважно, зливового характеру і швидко випаровуються».

«По кліматичних зонах Україна, особливо степова частина, поступово наближається до сухих субтропіків, таких як Греція, наприклад», - констатував М. Кульбіда.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Клімат в Україні нагадуватиме Грецію, - Кульбіда

топ

  Цей день в історії.
  6 червня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014