Галичина.Інфо

Телеканал Discovery робить програму про Львів

Телеканал Discovery робить програму про Львів Журналісти міжнародного телеканалу про подорожі Discovery знімають програму про Львів. Журналіст Мійоші Масанобу робить таку програму для Discovery у Японії. Знімальна група вражена гостинністю міста і традиціями.

«Ми вражені, як у Львові відносяться до гостей. Приймають гостей різних національностей дуже по-доброму. Ми вчора знімали весілля, бачили, як зберігають традиції предків. Ми відчули, що Галичани відчувають гордість за свій народ», - цитують Мійоші Масанобу у прес-службі Львівської міської ради.

Також журналісту сподобалася архітектура Львова: «Я дуже радий бачити, що збереглося старе місто. Тут – атмосфера Європи. Я читав, що у Львова складна історія, тому це місто – мультикультурне».

Discovery у Японії про Львів знімає вперше програму: «Ми працюємо вже 26 років на японському телебаченні, а про Львів знімаємо вперше. Мені самому дуже подобається Львів і я вирішив зняти програму. Я впевнений, японці після нашої програми приїдуть до вас», - підсумував Мійоші Масанобу.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Телеканал Discovery робить програму про Львів

топ

  Цей день в історії.
  5 грудня:

  1918 — проголошено Руську Народну Республіку Лемків.

  1918 — почалися бої за Хирів між військами УГА та польськими частинами.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014