Галичина.Інфо

Документи українців на британські візи розглядатимуть у Польщі

Документи українців на британські візи розглядатимуть у Польщі Велика Британія перенесла розгляд документів на отримання віз для українців з посольства Великої Британії в Україні в посольство Великої Британії в Польщі. Про це повідомляє Міністерство закордонних справ.

МЗС зазначає, що українцям треба обов'язково заповнити візові анкети й забронювати дату подачі документів у візовий центр Великої Британії в Києві (на вулиці Ірининська, 5/24) на веб-сторінці visa4uk.fco.gov.uk.

Далі візові заявки громадян і супровідні документи переправляються в посольство Великої Британії в Польщі, а саме в центр служби імміграції й кордонів Великої Британії у Варшаві, для ухвалення рішення.

Після цього вони повертаються у візовий центр в Україні протягом 15 робочих днів.

МЗС уточнює, що українцям немає необхідності відвідувати Польщу, оскільки документи треба подавати у візовий центр у Києві, і зазначена процедура не передбачає додаткових витрат для заявників.

Як повідомлялося, у квітні Ірландія продовжила дозвіл українцям на в'їзд у країну за короткостроковою візою Великої Британії до листопада 2016 року.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Документи українців на британські візи розглядатимуть у Польщі

топ

  Цей день в історії.
  16 жовтня:

  1944 — відновив роботу Львівський університет імені Івана Франка.

  1978 — Іван Павло II став 264-им Папою Римським.

  1987 — у Львові створено культурологічний клуб “Товариство Лева”, завдання якого “плекати українську культуру, висвітлювати маловідомі її сторінки”.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014