Галичина.Інфо

НБУ посилює правила придбання валюти

НБУ посилює правила придбання валюти Національний банк України (НБУ) посилює правила придбання валюти, вводячи вимогу з обслуговування одного зовнішньоекономічного договору в одному банку. Відповідне рішення закріплене згідно з постановою НБУ №308, яка набуде чинності з дня опублікування в Офіційному віснику України 23 серпня 2012 року.

"Клієнти банків (юридичні та фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності) купуватимуть, обмінюватимуть іноземну валюту для проведення розрахунків за торговельними операціями через одного суб'єкта ринку за кожним зовнішньоекономічним договором із нерезидентом. Резидент має право перевести відповідний зовнішньоекономічний договір на обслуговування до іншого суб'єкта ринку. Одночасне обслуговування зовнішньоекономічного договору в кількох банках не передбачено", - пояснив суть змін Нацбанк у листі банкам (№29-113/8242).

Нацбанк рекомендує банкам проінформувати клієнтів про зміну процедури придбання, обміну іноземної валюти за поточними торговельними операціями та забезпечити відповідно до їхнього вибору переведення зовнішньоекономічних договорів на обслуговування до одного суб'єкта ринку.

Крім того, зміни до положення передбачають, що в разі недотримання усіх вимог порядку формування та зберігання обов'язкових резервів за відповідний звітний період резервування банк не матиме права здійснювати власні операції з купівлі іноземної валюти протягом наступного календарного місяця.

Рекомендовано до перегляду:

» » » НБУ посилює правила придбання валюти

топ

  Цей день в історії.
  19 вересня:

  1891 — У Монреаль прибули перші українські поселенці.

  1919 — В Кам’янець–Подільському замість ліквідованого міністерства по справах Галичини Кабінет міністрів УНР створив комітет у справах біженців–Галичан.

  1942 — З Бродів, Перемишлян Львівської області депортовано в табір в Белжец 5000 євреїв.

  1944 — В Бережанському районі Тернопільської області відбувся великий бій між відділами УПА і частинами НКВС. На Коломийщині відбулися два бої віділу УПА ім. Богуна з прикордонними частинами НКВС.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014