Галичина.Інфо

У Тернополі пройде перший Національний Чемпіонат України із аквабайку

У Тернополі пройде перший Національний Чемпіонат України із аквабайку Тернопільська міська рада, Національна Федерація водно-моторного спорту України та Українська федерація аквабайку спільно із Державною службою молоді та спорту України проведуть 24-25 серпня в Тернополі перший Національний Чемпіонат України із аквабайку. Першість проводитимуть за правилами, положеннями та під патронатом Міжнародного водно-моторного союзу (UIM).

Як повідомив президент НФВМС України Віктор Шемчук, це перший крок у співпраці Національної федерації та новоствореної Української федерації аквабайку. "Ми тривалий час вели перемовини із представниками Міжнародного водно-моторного союзу (UIM), іншими міжнародними об'єднаннями спортсменів-аквабайкерів, різноманітними союзами та групами аквабайкерів у Європі та в Україні і врешті зупинилися на співпраці із Українською федерацією аквабайку - новоствореною структурою, що об'єднує активну частину українських аквабайкерів-професіоналів. Організація чемпіонату України в Тернополі - наш спільний дебют. Віримо у те, що він пройде на високому рівні. Вирішуються й формальні питання об'єднання інтересів спортсменів-водномоторників: ми на завершальній стадії перемовин про вступ Української федерації аквабайку до складу Національної федерації водно-моторного спорту України як асоційованого члена".

Українська федерація аквабайку повністю забезпечуватиме питання суддівства і безпеки під час проведення чемпіонату України із усіх дисциплін - перегонів та фрістайлу, в усіх класах національних змагань.

Нагадаємо, що 24-27 серпня 2012 року у місті Тернополі пройде фестиваль водно-моторних видів спорту, у рамках якого відбудуться:
- Чемпіонат світу із перегонів на човнах класу F500;
- Чемпіонат світу із перегонів на човнах класу JT250;
- Першість на Кубок Східної Європи у класі RN2000;
- Перегони за Кубок мера міста Тернополя у класі Т550.

Усі змагання проводитимуться за правилами та положеннями Національної федерації водно-моторного спорту України та Міжнародного водно-моторного союзу (UIM).

Українська федерація аквабайку (УФА) - новостворена громадська організація, яка об'єднує у своєму складі спортсменів, що приймають участь у професійних та аматорських змаганнях на аквабайках (водних мотоциклах). Змагання поділяються на дві категорії: перегони та фрістайл.
Національна федерація водно-моторного спорту України (НФВМСУ) - єдиний орган, що об'єднує спортсменів-водномоторників України та є повноправним членом Міжнародного водно-моторного союзу (UIM). НФВМСУ має право на організацію в Україні національних, континентальних та світових першостей із водно-моторного спорту.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Тернополі пройде перший Національний Чемпіонат України із аквабайку

топ

  Цей день в історії.
  1 грудня:

  1187 — помер Галицький князь Ярослав Осмомисл.

  1909 — народився композитор Кос-Анатольський Анатолій.

  1930 — народився письменник Федорів Роман Миколайович.

  1937 — народився письменник, науковець, перекладач із давньогрецької та латинської мов Андрій Содомора.

  1989 — Зустріч у Ватикані Папи Івана Павла ІІ з керівником СРСР Михайлом Горбачовим започаткувала офіційну легалізацію Української Греко-Католицької Церкви.

  1991 — на Всеукраїнському референдумі 90,32% громадян висловилася за незалежність правонаступниці УРСР.

  2009 — у Львові запустили Львівський міський рейковий автобус.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014