Галичина.Інфо

Названо лауреатів премії імені Івана Франка 2012 року

Названо лауреатів премії імені Івана Франка 2012 року Комітет з присудження премії імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності визначив переможців 2012 року.

"Лауреатом премії ім. І.Франка у номінації "За кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації" став Володимир Стадниченко за публіцистичну роботу "Садівник щастя". Ця праця присвячується великому мислителю Григорію Сковороді, його вченню про щастя людини", - йдеться в повідомленні Держкомтелерадіо.

У номінації "За кращий твір у телевізійній сфері" перемогла авторська телепрограма Владислава Войцеховського "Формат 1:1" Дніпропетровської ОДТРК, присвячена річниці від дня народження Т. Г. Шевченка.

"За кращий твір у радіомовній сфері" премію присуджено творчому колективу Національної радіокомпанії України (автор Віктор Цвіліховський, режисер Вадим Колосок, продюсери Геннадій Ракуленко, Євгенія Калайда, ведучий Роман Коляда) за цикл радіопрограм "20 миттєвостей Незалежності".

У номінації "За кращу наукову роботу в інформаційній сфері" - головному редактору газети "Запорізька правда" Аллі Кобинець за монографію "Газета "Громадська думка"/"Рада" (1905-1914 рр.): утвердження національної ідеї на тлі доби".

Премію ім. Івана Франка в галузі інформаційної діяльності за пропозицією Держкомтелерадіо і Національної спілки журналістів було встановлено постановою Кабінету Міністрів України в 2003 році. Премія присуджується щороку в 4-х номінаціях у розмірі 2 тисяч гривень кожна. На здобуття премії подаються нові оригінальні твори, що сприяють утвердженню історичної пам'яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства.


Всього на здобуття премії цього року надійшло 43 матеріали від 36 авторів із 13 областей України.
Присудження премії традиційно відбувається напередодні дня народження Івана Франка - 27 серпня.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Названо лауреатів премії імені Івана Франка 2012 року

топ

  Цей день в історії.
  7 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014