Галичина.Інфо

У Львові освятять новий Колегіум УКУ

У Львові освятять новий Колегіум УКУ 26 серпня на площі перед студентським Колегіумом Українського католицького університету (вул. Стрийська, 29) відбудеться чин благословення Колегіуму, який очолить глава УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук).

Тут проживатиме близько 200 студентів, викладачі-куратори, сестри-редимптористки. Будуть у Колегіумі також окремі квартири для осіб з особливими потребами та гостьових професорів. Кожну група із 25 студентів супроводжуватиме куратор-наставник. Адміністрація університету має намір відійти від «гуртожитських» підходів, будуючи Колегіум на зразок європейських та американських коледжів із колегіальною культурою та атмосферою.

«Колегіум має стати середовищем для навчання, виховання, творчості та духовного життя, простором формування, спілкування, праці та відпочинку для його мешканців, – зазначає ректор УКУ о. д-р Борис Ґудзяк. – Це унікальний архітектурний проект, над яким працюють архітектори зі світовими іменами. І Колегіум, і незабаром увесь комплекс університетського містечка стануть перлиною сучасної забудови Львова».

У будівлях університетського містечка, за словами ректора, мають втілитися три духовні динаміки: свідчення, служіння, спілкування. «Ми хочемо переосмислити те, чим є університет, і робити його не тільки місцем навчання, а й середовищем, де люди відважуються свідчити та вчаться бути свідками одне для одного. В УКУ ми прагнемо творити атмосферу, в якій людина почувається добре, утверджується, тут набирає рельєфу її тотожність, розкриваються та розвиваються таланти».

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові освятять новий Колегіум УКУ

топ

  Цей день в історії.
  1 червня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014