Галичина.Інфо

Ілько Лемко презентував у Львові нову книгу і пісню

Ілько Лемко презентував у Львові нову книгу і пісню Львівський історик Ілько Лемко презентував сьогодні, 4 вересня, свою нову книгу «Доля України». Це 12-та книга автора. Вона розповідає про сучасну ситуацію в Україні, конфлікт між Сходом і Заходом тощо.
«Розкол України почався з татаро-монгольського поневолення. Він деякою мірою триває і досі», – розповідає актор. З його слів, у книзі він розглядає Україну не як імперську державу, оскільки, каже Ілько Лемко, тут немає імперського духу.


Він наголошує, що українці як народ поділені впродовж віків, а люди є ментально різними у різних частинах країни. Водночас шляхом до примирення між такими собі різними українцями, запевняє історик, має стати прощення. «Треба вміти прощати. Будь-які крайні погляди є неприйнятні», – каже Лемко.

Також, говорячи про мовне питання, Ілько Лемко зауважив, що правильною літературною мовою в Україні не говорить фактично ніхто, в тому числі політики.
«Українська мова – це інвалід, який повинен мати пільги. Треба ставити питання про її перевагу на державному рівні», – сказав він.

«80% народу – це совок. Ми є дуже всі совкові», – переконаний львівський історик. «Не лише ми, але й діти, яким по 20 років, які народились в незалежній Україні, такі. В них є ота совковість, заскорузлість. Політики, чиновники, митці – наскрізь всі радянські. Прокляття совка лежить на нас всіх, навіть на молодих людях. Радянської інерції важко позбутися», – сказав Ілько Лемко. Він зауважив, що ситуація в країні може змінитися лише тоді, коли народиться «покоління шляхетних людей, але не за походженням, бо таких винищили, але духовно шляхетних, європейське покоління».

Окрім книги, присутні на презентації змогли побачити нове відео на пісню гурту «Супер Вуйки» (слова і музика Ілька Лемка) «Твоя Україна», а також послухати нову пісню на слова і музику Лемка «Любофь – це кохання» у виконанні львівської співачки Marisen та репера КанКаа.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Ілько Лемко презентував у Львові нову книгу і пісню

топ

  Цей день в історії.
  10 липня:

  1961 - в місті Вінніпег відбулася перша крайова конференція Організації Українських Націоналістів за кордоном (ОУНз) в Канаді. У прийнятій постанові делегати підтримували ідею утворення Світового Союзу Українців.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014