Галичина.Інфо

SIM-карти в Україні хочуть продавати лише за паспортом

SIM-карти в Україні хочуть продавати лише за паспортом Держспецзв’язку хоче, щоб абоненти оформляли договори з операторами. Умови укладання договорів визначить Кабмін. Таким чином, чиновники збираються допомогти правоохоронним органам збирати інформацію про користувачів. Водночас оператори мобільного зв'язку побоюються, що персоналізація продажів позначиться не тільки на обсягах, але і на доступності послуг. Абонентів можуть зобов'язати підписувати договори з мобільними операторами. Таке нововведення навряд чи влаштує як одних, так і інших. Бізнесменам доведеться повністю видозмінювати канали продажів (97% приватних абонентів зараз анонімні), а споживачам — вкорте здавати свої паспортні дані.

Держспецзв'язку розробила зміни до профільного закону «Про телекомунікації». Його основна ідея полягає в тому, щоб ввести обов'язкові договірні стосунки при покупці абонентами SIM-карт у мобільних операторів. Умови, згідно з якими договори будуть укладатися, визначить Кабмін. Таким чином, чиновники збираються допомогти правоохоронним органам збирати інформацію про користувачів.

«Метою внесення таких змін до законодавства є нагальна необхідність зниження рівня анонімності споживачів. Відсутність чіткого порядку отримання інформації про споживачів телекомунікацій, з одного боку, не дає правоохоронним органам швидко і чітко виконувати свої обов'язки, а з іншого боку, операторам — надавати таку інформацію», — відзначають у Держспецзв'язку.

Прес-секретар відомства Ігор Конопацький повідомив, що проект закону перед подачею до Верховної ради ще проходить узгодження в різних відомствах.

На думку аналітиків, введення обов'язкових договірних відносин при продажу стартових пакетів негативно відіб'ється на ринку мобільного зв'язку в цілому.

Оператори мобільного зв'язку вважають, що персоналізація продажів позначиться не тільки на обсягах продажів, але і на доступності послуг. Адже особливий порядок реалізації сім-карт виключить можливість вільного продажу стартових пакетів в неспеціалізованих торгових точках. Особливо помітно це вдарить по продажах пакетів у невеликих населених пунктах, де спеціалізованих магазинів немає.

Очевидно, Держадміністрація зв'язку вирішила взяти приклад з Московії, де без паспорта сім-карту купити не можна.

Рекомендовано до перегляду:

» » » SIM-карти в Україні хочуть продавати лише за паспортом

топ

  Цей день в історії.
  1 грудня:

  1187 — помер Галицький князь Ярослав Осмомисл.

  1909 — народився композитор Кос-Анатольський Анатолій.

  1930 — народився письменник Федорів Роман Миколайович.

  1937 — народився письменник, науковець, перекладач із давньогрецької та латинської мов Андрій Содомора.

  1989 — Зустріч у Ватикані Папи Івана Павла ІІ з керівником СРСР Михайлом Горбачовим започаткувала офіційну легалізацію Української Греко-Католицької Церкви.

  1991 — на Всеукраїнському референдумі 90,32% громадян висловилася за незалежність правонаступниці УРСР.

  2009 — у Львові запустили Львівський міський рейковий автобус.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014