Галичина.Інфо

У Львові 8 вересня запрошують на безкоштовні екскурсії

У Львові 8 вересня запрошують на безкоштовні екскурсії 8 вересня у Львові вдруге відзначатимуть Дні Європейської спадщини. У межах цього львів’ян та туристів запрошують відвідати низку безкоштовних екскурсій, концерт в будинку органної музики та огляд унікальних розписів.
Усі екскурсії та заходи є безкоштовними для відвідування. Для того, щоб взяти участь в екскурсіях необхідно попередньо зареєструватись на сайті Львівської міської ради www.city-adm.lviv.ua з 3 по 7 вересня. Кількість місць обмежена.


За словами в.о. начальника управління туризму Львівської міської ради Галини Гриник, акція зможе охопити близько 400 осіб. Однак на огляд розписів Розена та концерт органної музики зможе потрапити більше людей.
Учасники зможуть піднятись на вежу Корнякта та вежу храму св. Архистратига Михаїла.
«Дні Європейської спадщини – це важливий шанс для мешканців міста побачити і зрозуміти, що знаходиться довкола них», - зазначила керівник проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста» GIZ Іріс Гляйхман.

Щороку у вересні понад 50 європейських країн, що приєднались до Європейської культруної конвенції, святкують Дні Європейської спадщини. Це спільна акція Ради Європи та Європейської комісії, що має на меті привернути увагу до культурної спадщини та її ролі у розвитку сучасного суспільства.


Програма Днів Європейської спадщини у Львові
Субота, 8 вересня

10:00 Екскурсія «Підзамче – колиска Львова», Прогулянка вулицями княжого Львова ХІІІ-ХІV століття у супроводі екскурсовода Юлії Жмінковської. Зустріч біля храму Матері Божої Неустанної Помочі, (вул. Сніжна,1).

10:00 та 12:00 Екскурсія галереями першого барокового храму Львова – Храму святого Апостола Петра і Павла (костел Єзуїтів) вул. Театральна, 11. Проводять Іван та Петро Радковці.

11.00 та 12:30 Екскурсія одними з найвищих будівель середмістя Львова. Вежа храму св. Архистратига Михаїла та вежа Корнякта. Проводить Ілько Лемко. Зустріч вул. Винниченка,22.

11:00 Реставраційні таємниці. Екскурсія об’єктами , що відновлені в рамках проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини Львова» (GIZ). Зустріч біля входу в Ратушу.

14:00 та 16:00 Розповідь про унікальний відреставрований живопис ХVIII-XIX століття в стилі рококо та ампір. «Цукернича каварня «Фреска», вул. Краківська, 9.

14:00 та 16:00 Храм блаж. о. Климентія Шептицького, розповідь про драматичну історію храму та огляд колекції сакрального мистецтва «Студіон». Екскурсію проводитиме настоятель храму о. Севастьян Дмитрух (вул. Кривоноса,1).

15:00 та 16:00 Огляд перших у Львові розписів Яна Генриха Розена. Семінарна каплиця з фресками (Винниченка, 30). Розповідатиме мистецтвознавець та журналіст Юрій Смірнов.

16:30 Огляд та розповідь про вівтар, що демонструє сцени з життя Марії Магдалини та органний концерт «Музика небесних сфер». Львівський будинок органної і камерної музики (Костел св. Марії Магдалини) вул. С. Бандери, 8.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові 8 вересня запрошують на безкоштовні екскурсії

топ

  Цей день в історії.
  10 липня:

  1961 - в місті Вінніпег відбулася перша крайова конференція Організації Українських Націоналістів за кордоном (ОУНз) в Канаді. У прийнятій постанові делегати підтримували ідею утворення Світового Союзу Українців.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014