Галичина.Інфо

У Львові проведуть «Останній мирний протест»

У Львові проведуть «Останній мирний протест» Завтра у Львові біля обласної державної адміністрації відбудеться Всеукраїнська акція “Останній мирний протест”, основна вимога якої - відкласти розгляд скандального законопроекту №2450 до отримання висновків Венеціанської комісії. Про це повідомили у Всеукраїнській Фундації регіональних ініціатив.

3 вересня під час Погоджувальної ради депутатських фракцій Верховної Ради вирішено виставити на голосування скандальний законопроект №2450 “Про порядок організації і проведення мирних заходів”. Таким чином у четвер, 6 вересня, проект закону може бути прийнятий парламентом у другому читанні і в цілому.

У липні понад 150 громадських організацій та профспілок зверталися до Голови Верховної Ради та голів депутатських фракцій парламенту з проханням не виставляти законопроект №2450 на голосування до того, як його оновлена редакція не пройде експертизу Європейської комісії за демократію через право (Венеціанська комісія). Саме на прохання громадських організацій профільний Комітет Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності направив одіозні законопроекти на експертизу.

«Прийняття законопроекту 2450 у нинішньому вигляді призведе до того, що мирних протестуючих будуть пачками саджати на 15 діб, а суди будуть тотально забороняти будь-які прояви громадянської непокори», - переконані організатори протесту.

Закон встановлює термін повідомлення про мирні заходи у два робочих дні. Разом з вихідними та святковими днями фактичний час для повідомлення становитиме 4-5 днів.

«Як свідчить практика, такий тривалий термін буде використовуватись владою для заборони мирних зібрань у судовому порядку. Відтак, значно обмежиться фундаментальне право людей мирно протестувати. У громадськості ще є шанс зупинити народних обранців від такого необдуманого кроку і не допустити повторення білоруського та російського сценаріїв в Україні», - стверджують організатори.

Акція у форматі перфомансу відбудеться також в інших містах України. У Києві активісти проведуть ніч з 5 на 6 вересня під Верховною Радою.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові проведуть «Останній мирний протест»

топ

  Цей день в історії.
  10 липня:

  1961 - в місті Вінніпег відбулася перша крайова конференція Організації Українських Націоналістів за кордоном (ОУНз) в Канаді. У прийнятій постанові делегати підтримували ідею утворення Світового Союзу Українців.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014