Галичина.Інфо

Посланець Папи Кардинал Йозеф Томко побував у Львові

Посланець Папи Кардинал Йозеф Томко побував у Львові У Львівській катедрі латинського обряду 8 вересня відбулася Служба Божа, приурочена 600-літтю перенесення осідку римо-католицьких митрополитів з Галича до Львова. Посланець Папи кардинал Йозеф Томко передав вірянам вітання від Святішого Отця Бенедикта XVI.

«Стародавнє архиєпископство західного обряду з осередком у місті Львові святкує цього року важливий ювілей: 600 років від його заснування. У зв’язку з цим ювілеєм я з великою радістю приїхав до вас, як особливий посланець Святішого Отця Бенедикта XVI. Приношу Вам його поздоровлення та Апостольське благословення, яке уділю наприкінці цього Євхаристійного богослуження», – цими словами, у суботу, 8 вересня, кардинал Йозеф Томко, вислужений Префект Конгрегації Євангелізації Народів, розпочав свою проповідь в львівській катедрі латинського обряду під час Служби Божої, приуроченої святкуванням 600-річчя перенесення осідку римо-католицьких митрополитів з Галича до Львова. Про це інформує Релігійно-інформаційна служба України.

Перед її початком з львівського санктуарію святого Антонія Падуанського до катедрального храму пройшла щорічна процесія на честь блаженного Якова Стрепи, Небесного покровителя Львівської архидієцезії латинського обряду, який був її архипастирем від 1391 до 1409 року.

Передавши щирі вітання Папи та свої особисті присутнім на Євхаристійному богослуженні католицьким ієрархам, духовенству, чернецтву та мирянам, як і представникам інших конфесій та влади, кардинал Томко звернув увагу на те, що це перенесення осідку архидієцезії відбулося у свято Різдва Пресвятої Богородиці Діви Марії, яке (за новим календарним стилем) відзначалося саме цього дня.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Посланець Папи Кардинал Йозеф Томко побував у Львові

топ

  Цей день в історії.
  25 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014