Галичина.Інфо

Apple презентувала iPhone 5

Apple презентувала iPhone 5 Компанія Apple презентувала iPhone 5, він складається зі скла і алюмінію і на 18% тонший свого попередника, повідомляє Bits Blogs New York Times.
Товщина iPhone 5 складає 7,8 мм, вага - 112 грамів. Дисплей нового смартфона Apple став більше - 4 дюйми в діагоналі. Новий дисплей забезпечує на 44% більш насичені кольори. iPhone 5 підтримує високошвидкісні мобільні мережі LTE і Wi-Fi, дозволяє передавати дані зі швидкістю до 150 Мбіт/с. Новий смартфон підтримує запис відео у форматі 1080p. У процесі відеозйомки можна робити фотографії. У смартфоні встановлений процесор Apple A6, операційна системи iPhone 5 - iOS 6. Всі штатні додатки iOS і розроблені компанією додатки оновлені.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Apple презентувала iPhone 5

топ

  Цей день в історії.
  15 липня:

  1410 — відбулася Грюнвальдська битва між військами Тевтонського ордену та об\'єднаними військами Королівства Польського і Великого князівства Литовського, Руського і Жемайтійського.

  1919 - розпочався перехід урядових структур ЗУНР, галицьких біженців та Галицької армії через р. Збруч. УГА нараховувала 12 піших і одну кінну бригади чисельністю біля 50 тис. вояків, на озброєнні яких знаходилось 603 кулемети і 187 гармат. Разом з тиловими частинами Галицьке військо складало близько 85 тис.

  1920 - польський уряд ухвалив ряд постанов “Про проведення земельної реформи в Західній Україні”, згідно з якими земельна реформа проводилася шляхом парцеляції, тобто поділу великих поміщицьких маєтків на невеликі ділянки (парцели) і продажу їх селянам та осадництва, що передбачало утворення окремих садиб (осад). При цьому землею наділялося першочергово польське населення, щоб збільшити його питому вагу в краї.

  1920 - нота уряду ЗУНР до Найвищої Ради Антанти, в якій закликалося визнати державну самостійність Східної Галичини. З цього моменту екзильний уряд на чолі з Є. Петрушевичем повернувся до старої назви “Західно-Українська Народна Республіка”. Концепція державної самостійності Східної Галичини була схвалена трудовою (УНТП), радикальною (УРП) та християнсько-суспільною (УХСП) партіями.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014