Галичина.Інфо

У Львові відбудеться Фестиваль єврейської музики

У Львові відбудеться Фестиваль єврейської музики Вперше у Львові відбудеться Фестиваль «Єврейські мотиви у симфонічній музиці єврейських композиторів та традиційна клезмерська музика». Фестиваль триватиме з 20 вересня до 28 жовтня у Львівській філармонії.
Під час Фестивалю заплановано чотири концерти: «Останній клезмер з Галіції» (20.09), «Еврейські традиції» (16.10), «Концерт клезмерського віртуоза Бориса Малковського та Молодіжного академічного симфонічного оркестру «INSO-Львів» (21.10), «Голокост: питання пам’яті та сумління» (28.10).


20 вересня, в четвер, відбудеться перший концерт: «Останній клезмер з Галіції».

«Для проведення цього концерту ми запросили легендарного Леопольда Козловського зі своїм музичним театром, до складу якого входять вокалісти, скрипалі, баяніст і декламатор. Також Леопольд Козловський відомий як композитор, піаніст, диригент, визнаний сьогодні єдиним автентичним виконавцем клезмерської музики, ця музика звучить в його генах, є йому рідною. Концертна програма різномовна, у ній звучатимуть твори і на івриті, і польською мовою, що створить своєрідний колорит концерту», – зазначають у Філармонії.

Другий концерт – «Еврейські традиції» відбудеться 16 жовтня. У цьому концерті візьме участь знаний колектив «Ломага Бенд» та Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова».

Концерт «Концерт клезмерського віртуоза Бориса Малковського та Молодіжного академічного симфонічного оркестру «INSO-Львів» відбудеться 21 жовтня. «Програма «Time Petah-Tiqva» була створена на замовлення легендарного нью-йоркського музиканта Джона Зорна для випуску в його видавництві Цадик. Твір написано у формі сюїти для баяна та струнних. Реакція музичного світу на сам альбом, а незабаром і на концертну версію програми поставила проект в ряд найбільш значних подій у світі нової етнічної музики останнього десятиліття. Серед сцен, на яких програма виконувалася - Концертгебау в Амстердамі, Вомекс в Копенгагені, Міленіум Парк в Чикаго, Клезіо-Мор фестиваль у Відні, фестивалі в Таллінні, Варшаві, Антверпені та багато інших», - зазначили у Філармонії.

В останньому концерті «Голокост: питання пам’яті та сумління», 28 вересня, візьме участь молодіжний академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів», диригент – Володимир Сивохіп, муніципальний хор «Гомін». Під час концерту на екрані глядачі побачать документальні матеріали з архівів про життя єврейської громади у Львові, в яких йде мова про трагічні сторінки їхнього життя.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові відбудеться Фестиваль єврейської музики

топ

  Цей день в історії.
  9 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014