Галичина.Інфо

У Львові пройдуть Фестини кримськотатарської культури

У Львові пройдуть Фестини кримськотатарської культури 16 вересня о 15. 00 у театрі ім. Леся Курбаса у рамках Форуму видавців у Львові відбудуться Фестини кримськотатарської культури.

Як повідомив співорганізатор Фестин кримськотатарської культури у Львові Алім Алієв, під час заходу пройдуть літературні читання, майстер-класи та презентації на тему культури та історії кримських татар, запальні танці, справжня етнічна музика та співи.

Фестини пройдуть у Львові втретє. Серед цьогорічних учасників – історик та письменник Гульнара Абдулаєва, культуролог Майє Абдулганієва, співачки Еміне Мустафаєва та Ліля-Фруз Абдуллаєва, танцюристи ансамблю «Крим», музиканти Айдер Бібішев та Емір Сулейманов, ведучі Алім Алієв та Таміла Ташева.

Фестини кримськотатарської культури у Львові організовують ініціативна кримськотатарська молодь Львова, Сімферополя та Києва, Музей Ідей за підтримки першого кримськотатарського телеканалу «АТР» та USAID «Локальні інвестиції та національна конкурентоспроможність». Вхід вільний.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові пройдуть Фестини кримськотатарської культури

топ

  Цей день в історії.
  9 серпня:

  1842 — демаркація кордону між Канадою і США, Договір Вебстера — Ашбертона.

  1848 — на Буковині скасовано кріпацтво.

  1932 — помер Джон Чарлз Філдс, канадський математик, засновник математичної премії.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014