Галичина.Інфо

США: В Україні вже є порушення на стадії підготовки до виборів

США: В Україні вже є порушення на стадії підготовки до виборів Уже на стадії підготовки до проведення виборів до Верховної Ради в Україні є відхід від демократичних вимог. Про це на 9-й щорічній зустрічі «Ялтинської європейської стратегії» заявив заступник помічника держсекретаря США, заступник голови бюро з питань демократії, прав людини і праці Томас Меліа.

«Міжнародна громадськість і спостерігачі вже зараз мали оцінити, чи відповідає передвиборча ситуація нормам стандартів демократії та прагненню України йти в Європу. Гадаю, що зараз ця оцінка була б незадовільною», – наголосив Меліа.
Прикладами такого відходу від принципів демократії він назвав «переслідування деяких опозиційних кандидатів, незадовільну організацію виборів, яка матиме наслідки під час підрахунку голосів».
За словами Меліа, у виборчих комісіях немає рівного представництва всіх партій. Він також відзначив обмеження в доступі громадян до інформації, згадавши, зокрема, події навколо телеканалу ТВі. Водночас, на його думку, ще є час, щоб змінити ситуацію і «поліпшити оцінку з боку міжнародних спостерігачів».

Рекомендовано до перегляду:

» » » США: В Україні вже є порушення на стадії підготовки до виборів

топ

  Цей день в історії.
  9 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014