Галичина.Інфо

Українські журналісти різко відреагували на законопроект про наклеп

Українські журналісти різко відреагували на законопроект про наклеп Українські журналісти на своїх сторінках у соціальних мережах відреагували вкрай негативно на прийняття депутатами в першому читанні законопроекту № 11013 про кримінальну відповідальність за образу і наклеп.

Вахтанг Кіпіані, головний редактор онлайн-видання Історична правда:
Побачите депутата Журавського - плюньте йому межи очі. Бо писати правду про таких як він нікчем вже не можна. Бо воно купить собі довідку про "стійкий розлад здоров’я особи" і вас чи мене посадять на 3-5 років.

Ксения Карпенко, журналіст тижневика Корреспондент:
Сядуть усі. За кожне слово, яке не сподобається владі, можна отримати термін або кілька років виправних робіт. Ось вона, свобода слова по-українськи

Тетяна Даниленко, ведуча 5 каналу:
Де дно цієї кризи? Що ще впровадять ПР і Янукович, щоб наздогнати Лукашенка й Путіна?
Написав на паркані "Янукович - мудак" - отримав 5 років за брехню і стільки ж за розголошення державної таємниці...Партія Регіонів зовсім недавно називала ініціативу Журавського про посилення відповідальності за наклеп його особистою справою, не пов'язаною із генеральною лінією партії. А тут, на тобі - вже ні європи, ні конвенції не заважають голосувати за людожерство!

Сергій Лещенко, журналіст УП:
Янукович повертає кримінальну відповідальність за наклеп. Я вже здогадуюсь, яких журналістів першими будуть саджати за цим законом.

Олександр Акименко, Forbes.ua:
Потрібно тепер вдома мати складену сумку. На всяк випадок ...

Тамара Бабакова, керівник проекту Фокус.ua:
Поки не набули чинності свіжі зміни до кримінального кодексу, поспішаю на правах головного редактора повідомити громадськості: 244 депутати ВР - підори.

Роман Шрайк, засновник durdom.in.ua:
Регіонали вже й не знають, як натякнути журналістам, що не всі партії однакові .. вже і б'ють, і частот позбавляють, і плакати виривають, і з кабельних пакетів викидають ...


Нагадаємо, за законопроект № 11013 в першому читанні проголосували 244 депутати при мінімально необхідних 226. При цьому Рада має намір додати до Кримінального кодексу статті про наклеп й образу, які будуть трактуватися як злочини проти волі, честі та гідності особи.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Українські журналісти різко відреагували на законопроект про наклеп

топ

  Цей день в історії.
  24 вересня:

  1894 — народився Роман Купчинський, Галицький поет, прозаїк, журналіст, композитор, критик, громадський діяч.

  1942 - Генерал-губернатор Г.Франк видав дикрет Декрет про створення Інституту ім. Шевченка у Львові. Зазначалося, що “інститут засновується з метою розвитку і підпорядкування наукових дослідів у галузі українознавства”.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014