Галичина.Інфо

У Львові виступить останній клезмер Галичини

У Львові виступить останній клезмер Галичини У четвер, 20 вересня, на сцені Львівської філармонії виступить останній клезмер Галичини, визнаний сьогодні єдиним автентичним виконавцем клезмерської музики, композитор, диригент, аранжувальник, Леопольд Козловський зі своїм музичним театром.

Загалом у Львові відбудуться чотири концерти фестивалю «Єврейські мотиви у європейській симфонічній класиці та традиційна клезмерська музика» – 20 вересня, 16, 21 та 28 жовтня.

Другий концерт фестивалю відбудеться у вівторок, 16 жовтня. У ньому візьме участь музичний колектив «Ломага Бенд».

На третьому концерті фестивалю - 21 жовтня виступить клезмерський віртуоз-баяніст Борис Малковський та Молодіжний академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів» під керівництвом Володимира Сивохіпа. Свій бас-баритон даруватиме слухачам польський соліст Артур Макаль. У програмі концерту знаний твір Д. Шостаковича – Симфонія №13 «Бабин Яр» сі-бемоль мінор, ор.113 для баса, хору і оркестру. Під час концерту глядачі побачать на екрані документальні матеріали, в яких йтиме мова про трагічні сторінки з життя єврейського народу.

«Для мене цілком закономірно, що ці фестивалі проводяться саме у Львові, який завжди був міжнаціональним, мультикультурним. Тут закладалися і перетиналися культурні містки. Львів століттями був ледь не наполовину єврейським містом. Ми хочемо подивитись, яка вона, єврейська культура, в класичній музиці: у симфоніях Маляра, Мендельсона, Шостаковича», – розповів генеральний директор Львівської філармонії Володимир Сивохіп.

«Є багато єврейських композиторів, які представляються як італійські, американські та французькі композитори. Багато єврейських композиторів народилося у Львові. І не показати цього сегменту – це брак фарб у палітрі Львова», – розповіла артистичний директор I Львівського фестивалю «Єврейські мотиви у європейській симфонічній класиці та традиційна клезмерська музика» Іоланта Пришляк.

Клезмерська музика – традиційна не літургійна, народна, весільна музика східноєвропейських євреїв та особливий стиль її виконання.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові виступить останній клезмер Галичини

топ

  Цей день в історії.
  5 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014