Галичина.Інфо

У Львові відбудеться форум електронного урядування

У Львові відбудеться форум електронного урядування Електронне урядування – один з найдієвіших шляхів зростання відкритості влади та підвищення її ефективності. Саме так вважають провідні експерти, які восени у Львові зустрінуться задля обміну досвідом та кращими практиками впровадження елементів е-урядування у органах місцевої та центральної влади.

Міжнародний форум «Електронне врядування – відкрита влада для мешканців» проходитиме 15-16 листопада 2012 року у Львівській міській раді за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні. Очікується понад 70 учасників, які будуть представляти різні міста України, організації та установи у сфері е-урядування.
Організаторами форуму «Електронне врядування – відкрита влада для мешканців» є Координатор проектів ОБСЄ в Україні та управління внутрішньої політики Львівської міської ради.
Детальнішу інформацію про цьогорічний форум електронного урядування можна отримати за тел. (032) 297-58-09 або через запит на e-mail: e-gov@city-adm.lviv.ua.


«Зараз багато справ можна вирішити, не виходячи з дому та використовуючи Інтернет. Місцева влада повинна також реагувати на вимоги сьогодення. Так, сьогодні мешканці Львова можуть не виходячи з дому записатися на прийом до посадовця, подати е-звернення чи здійснити платіж за комунальні послуги в режимі он-лайн. Але ще багато інших послуг можна і потрібно електронізувати. Саме форум є добрим майданчиком, щоб обмінятися найкращим досвідом, планами та побачити, як працюють у цій сфері інші міста», - вважає керівник управління внутрішньої політики ЛМР Володимир Шнайдер.
Учасники форуму обговорять кращі практики міст України, де започатковане електронне урядування, та основні проблеми, з якими вони стикаються.
Очікується, що цей захід допоможе українським містам сформувати чітке стратегічне бачення того, як найкращим чином керувати процесом «оцифровування послуг» та підвищити рівень впровадження електронного урядування по всій країні.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові відбудеться форум електронного урядування

топ

  Цей день в історії.
  23 вересня:

  1872 — народилася Соломія Крушельницька, Галицька оперна співачка.

  1919 - після того, як 22 вересня був перехоплений по радіо наказ Денікіна про наступ проти української армії, в Кам’янець–Подільському відбулось спільне засідання Директорії та урядів УНР та ЗОУНР, на якому ухвалено негайно почати воєнні дії проти армії Денікіна, звернутись до народу України з декларацією, у якій зазначити необхідність повного об’єднання всіх українських національних сил для рішучої боротьби проти окупації білими військами території України.

  1988 - в Оттаві, в національній бібліотеці, відкрито фотоекспозицію “Історичні та архітектурні пам’ятки країни” і виставку декоративно-прикладного мистецтва УРСР, які була приурочена до 1000-річчя запровадження християнства на Русі.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014