Галичина.Інфо

У Львові відбудеться форум електронного урядування

У Львові відбудеться форум електронного урядування Електронне урядування – один з найдієвіших шляхів зростання відкритості влади та підвищення її ефективності. Саме так вважають провідні експерти, які восени у Львові зустрінуться задля обміну досвідом та кращими практиками впровадження елементів е-урядування у органах місцевої та центральної влади.

Міжнародний форум «Електронне врядування – відкрита влада для мешканців» проходитиме 15-16 листопада 2012 року у Львівській міській раді за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні. Очікується понад 70 учасників, які будуть представляти різні міста України, організації та установи у сфері е-урядування.
Організаторами форуму «Електронне врядування – відкрита влада для мешканців» є Координатор проектів ОБСЄ в Україні та управління внутрішньої політики Львівської міської ради.
Детальнішу інформацію про цьогорічний форум електронного урядування можна отримати за тел. (032) 297-58-09 або через запит на e-mail: e-gov@city-adm.lviv.ua.


«Зараз багато справ можна вирішити, не виходячи з дому та використовуючи Інтернет. Місцева влада повинна також реагувати на вимоги сьогодення. Так, сьогодні мешканці Львова можуть не виходячи з дому записатися на прийом до посадовця, подати е-звернення чи здійснити платіж за комунальні послуги в режимі он-лайн. Але ще багато інших послуг можна і потрібно електронізувати. Саме форум є добрим майданчиком, щоб обмінятися найкращим досвідом, планами та побачити, як працюють у цій сфері інші міста», - вважає керівник управління внутрішньої політики ЛМР Володимир Шнайдер.
Учасники форуму обговорять кращі практики міст України, де започатковане електронне урядування, та основні проблеми, з якими вони стикаються.
Очікується, що цей захід допоможе українським містам сформувати чітке стратегічне бачення того, як найкращим чином керувати процесом «оцифровування послуг» та підвищити рівень впровадження електронного урядування по всій країні.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові відбудеться форум електронного урядування

топ

  Цей день в історії.
  1 грудня:

  1187 — помер Галицький князь Ярослав Осмомисл.

  1909 — народився композитор Кос-Анатольський Анатолій.

  1930 — народився письменник Федорів Роман Миколайович.

  1937 — народився письменник, науковець, перекладач із давньогрецької та латинської мов Андрій Содомора.

  1989 — Зустріч у Ватикані Папи Івана Павла ІІ з керівником СРСР Михайлом Горбачовим започаткувала офіційну легалізацію Української Греко-Католицької Церкви.

  1991 — на Всеукраїнському референдумі 90,32% громадян висловилася за незалежність правонаступниці УРСР.

  2009 — у Львові запустили Львівський міський рейковий автобус.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014