Галичина.Інфо

У Тернополі відбулися Всеукраїнські велосипедні перегони

У Тернополі відбулися Всеукраїнські велосипедні перегони У Тернополі відбулися Всеукраїнські велосипедні перегони, присвячені пам’яті тернополянина, майстра спорту СРСР Володимира Філіпенка. Участь у змаганнях брали 140 спортсменів з 19 областей України. Перше місце серед дівчат у Всеукраїнських змаганнях з велоперегонів посіла Софія Прийма зі Львова, а серед юнаків - Тарас Шевчук з Тернополя.

За словами голови обласної федерації велосипедного спорту, заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Олександра Бірюкова, на сьогоднішній день це найпрестижніші велосипедні перегони серед юнаків і дівчат в Україні. Родзинкою цих змагань є те, що всі учасники не старші 16-ти років.
“Ми можемо спостерігати в Тернополі майбутнє велосипедного спорту України. Минулорічні і позаминулорічні переможці змагань цього року представляють Україну на Чемпіонаті світу у Новій Зеландії. Тобто юні спортсмени, які виграють ці дитячі перегони, виїжджають у складі збірної України на Чемпіонат світу в Нову Зеландію. Це свідчить про те, що ми виконуємо нормативи майстрів спорту міжнародного класу”, – зазначив Олександр Бірюков.
“Володимир Філіпенко помер 18 років тому. Він працював тренером велосипедного спорту. Під час роботи тренером він підготував близько 25 майстрів спорту”, – додав Олександр Володимирович Бірюков.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Тернополі відбулися Всеукраїнські велосипедні перегони

топ

  Цей день в історії.
  20 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014