Галичина.Інфо

У Римі очікують 7-8 тисяч українських паломників з усього світу

У Римі очікують 7-8 тисяч українських паломників з усього світу 12-14 жовтня у Римі пройде проща з нагоди благословення відновленого Собору святої Софії та 120-річчя з дня народження патріарха Йосифа (Сліпого). Виїзд паломників 10 жовтня, повернення - 18 жовтня. У програмі для групи передбачені відвідини таких міст: Львів – Грац (Австрія) – Рим (з 13 по 15 жовтня) – Загреб (Хорватія) – Львів.

Про це йшлося 25 вересня під час зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Михайла Костюка, преосвященнішого владики Бориса (Ґудзяка) та голови релігійного товариства «Свята Софія»отця-доктора Івана Дацька з приводу Всенародної прощі з нагоди благословення відновленого Собору святої Софії у Римі та 120-річчя з дня народження патріарха Йосифа (Сліпого).
Як зазначив на зустрічі отець-доктор Іван Дацько, ця проща є важливою для нашої громади. Песимісти очікують побачити у Римі 5 тисяч прочан, оптимісти – 10, а я надіюся на 7-8. Це будуть і українці з Італії, Канади, США».

Нагадаємо, що з вересня минулого року у соборі ведуть реставраційні роботи. На них витрачено уже понад 1,5 млн євро. Але, як повідомив отець-доктор Іван Дацько, це лише частина роботи. Не реставрованими є ще 320 метрів квадратних собору.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Римі очікують 7-8 тисяч українських паломників з усього світу

топ

  Цей день в історії.
  11 липня:

  1925 — у Львові засновано Українське національно-демократичне об\'єднання.

  1995 - в Івано-Франківську відбулася міжнародна науково-практична конференція "Галичу - 1100 років".
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014