Галичина.Інфо

У Львові впродовж місяця триватиме Фестиваль сучасної музики

У Львові впродовж місяця триватиме Фестиваль сучасної музики З 28 вересня по 27 жовтня у Львівській філармонії пройде 18 Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». Фестиваль сучасної музики існує вже 18 років і серед основних його завдань є популяризація української музики ХХ ст.

«Цей фестиваль є не лише частиною історії Львова, частиною історії музичної культури України, він вже творить свою нову історію. Цьогорічний фестиваль вшанує пам’ять відомого композитора Івана Карабиця. Тому його буде відкривати син композитора, відомий у Європі диригент Кирило Карабиць», - розповів генеральний директор Львівської філармонії Володимир Сивохіп.

У межах фестивалю відбудеться 23 концерти, на яких представлять музичні творіння кращих композиторів сучасності. Молодими виконавцями, що виступлять на «Контрастах» будуть провідні солісти Молодіжного симфонічного оркестру «INSO-Львів» фаготист Андрій Ткачук і кларнетист Андрій Кравченюк, які зіграють дует-концертіно класика ХХ ст. Ріхарда Штрауса.

Вперше до Львова на свій 80-літній ювілей завітає визначна композиторка сучасності Софія Губайдуліна, а 28 жовтня відбудеться її авторський вечір.

До того ж на закриття фестивалю, що співпадає з проведенням у Львові Днів чеської музики, завітає струнний квартет «Стаміц Квартет», що представлятиме музику чеських класиків.

«На Міжнародному фестивалі «Контрасти» утвориться своєрідна арка, оскільки він українською музикою розпочнеться, а з чеською закінчиться», - говорить В.Сивохіп.

«Контрасти» покажуть панораму української музики від Бориса Лятошинського до сучасності, вшановуючи ім’я Івана Карабиця та 70-річний ювілей Євгена Станковича, останній з яких на цьогорічному фестивалі представить увазі слухачів розгорнутий твір для музичного оркестру «Ханука».

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові впродовж місяця триватиме Фестиваль сучасної музики

топ

  Цей день в історії.
  13 серпня:

  1941 — український батальйон «Нахтігаль» відкликано з фронту та перевезено до Нойгаммера.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014