Галичина.Інфо

Мандрівний кінофестиваль «Кіномедіа»

Мандрівний кінофестиваль «Кіномедіа» Книгарня «Є» та Незалежна асоціація телерадіомовників в рамках мандрівного кінофестивалю «Кіномедіа» запрошують на перегляд іронічних, страшних, анімаційних, цинічних документальних кіно про журналістику, який відбудеться 1 жовтня у Львові, 2 жовтня - у Тернополі та 3 жовтня - в Івано-Франківську. Початок показів – о 18:00. У програмі – перегляд фільмів-переможців кінофестивалю за 2 роки. Година іронічних, страшних, анімаційних, цинічних та документальних коротких стрічок про журналістику.

«Кіномедіа» – некомерційний кінофестиваль про принципи роботи газетярів, репортерів, телеведучих, практиків PR і інших, хто пише, знімає, розповідає та творить у сфері медіа. Фестиваль у 2010 році проводився вперше.
Мета фестивалю – підтримати правильне сприйняття ролі медіа як важливого елементу демократичного суспільства, розуміння важливості існування незалежних об’єктивних ЗМІ, що кожному надають змогу свідомо ухвалювати важливі рішення та не бути маріонеткою у світі інформації та пропаганди.
Ціль кінофестивалю – розкрити та підтримати нові режисерські таланти в Україні.
Незмінний слоган «Кіномедіа» – «Роздягни медіа в кіно!».
Організатор кінофестивалю – Незалежна Асоціація телерадіомовників (НАМ).
Партнери кінофестивалю - National Endowment for Democracy та Film.ua.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Мандрівний кінофестиваль «Кіномедіа»

топ

  Цей день в історії.
  5 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014