Галичина.Інфо

Тривалість життя у Львові на 8 років більша, ніж у світі

Тривалість життя у Львові на 8 років більша, ніж у світі Інститут міста спільно з проектом "Розбудовою спроможності до економічно обґрунтуваного планування розвитку областей і міст України" розробив демографічний прогноз. Згідно з ним до 2030 року тривалість життя жінок у Львові збільшиться на 5,5 роки, а чоловіків – на 6,5. Такі дані 1 жовтня озвучив директор Інституту міста Олександр Кобзарев під час прес-конференції.

У середньому мешканці Львова живуть 75 років і цей вік на 7 років більший, ніж у середньому по Україні і наближений до середньої тривалості життя у Польщі, яка складає 75,5 років. Крім цього, середній вік львів'ян такий самий, як і в середньому у країнах Європи загалом і на 8 років більший, ніж середньосвітовий показник.

Як зазначив директор проекту РЕОП Пол Дарбі, позитивний показник залежить від двох чинників, а саме - припливу населення і високого показника середньої тривалості життя. За його словами, очікується, що притік населення становитиме 1 тис. осіб на рік.

Однак Львів може зіткнутися з проблемою, що зменшуватиметься частка молоді. "Внаслідок складної ситуації у 90-х роках зменшилася кількість народжуваності. І молоді в місті дещо не вистачає",- сказав Пол Дарбі. За прогнозами частка пенсіонерів збільшиться із 22% до 29% у 2030 році.

За словами Олександра Кобзарева, місто повинно використати те, що у нас є безліч вищих навчальних закладів, і таким чином збільшити кількість молоді у місті. "Зараз Львів є соціально-економічним магнітом, який притягує людей",- сказав він.

Станом на 1 січня 2011 року кількість постійного населення Львова становила 752,187 тис. осіб, а в 2007 році – 754,713 тис.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Тривалість життя у Львові на 8 років більша, ніж у світі

топ

  Цей день в історії.
  11 липня:

  1925 — у Львові засновано Українське національно-демократичне об\'єднання.

  1995 - в Івано-Франківську відбулася міжнародна науково-практична конференція "Галичу - 1100 років".
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014