Галичина.Інфо

“Драма.UA-2012” оголосила переможців третього конкурсу п’єс

“Драма.UA-2012” оголосила переможців третього конкурсу п’єс П’єса “Дівка на виданні” буковинського драматурга Віри Маковій стала переможцем конкурсу п’єс ІІІ Фестивалю сучасної драматургії “Драма.UA”. Переможців оголошено 30 вересня на закритті фестивалю. Друге місце отримала п’єса київського драматурга Тетяни Киценко “Бал бетменів”, а третьою стала п’єса “Революція зачекає?” Євгена Марковського з Херсону та “Дерева спізнюються на автобус” Олеся Барліга (Запоріжжя), повідомили у прес-службі фесту.

Особливу відзнаку журі за віртуозну майстерність драматурга при перенесені класичного твору на мову театру здобула п’єса “Хома Брут” Артура Млояна з Києва, минулорічного переможця конкурсу.

Журі конкурсу складалося з відомих драматургів та театрознавців – Павла Ар’є, Марії Ясінської та Юлії-Анни Франко.

П’єси переможців вийдуть окремим виданням та будуть перекладені польською мовою. Організатори планують проводити читання і записи радіоп’єс. Тексти будуть також запропоновані режисерам для постановки.

Нагадаємо, що цього року на конкурс надійшло 110 п’єс, 25 з яких увійшли у довгий перелік. Журі конкурсу оголосило короткий перелік з дев’яти творів-фіналістів. Ними стали: “Дерева спізнюються на автобус” Олеся Барліга (Запоріжжя), “Літній сум” Андрія Бондаренка (Львів), “КАМА КОМА PLAY” Сашка Брами (Львів), “Ліза” Дена Гуменного (Кіровоград), “Бал бетменів” Тетяни Киценко (Київ), “Дівка на виддані” Віри Маковій (с. Драчинці Чернівецької обл.),“Революція зачекає?” Євгена Марковського (Херсон), “Реквієм для кларнету без оркестру” Олега Мосійчука та Богдана Мельничука (Тернопіль), “Сни” Катерини Яковленко (Донецьк).

Рекомендовано до перегляду:

» » » “Драма.UA-2012” оголосила переможців третього конкурсу п’єс

топ

  Цей день в історії.
  23 жовтня:

  1942 - в табір Белжец (Польща) вивезено 1179 євреїв з Дрогобича, 1020 осіб – з Борислава, 460 – з Самбора, 800 – з Стрия Дрогобицької області.

  1971 - Верховний архієпископ УКЦ кардинал Й.Сліпий під час нарад Ватиканського Синоду єпископів Католицької церкви і в присутності папи Павла VI виступив із промовою в обороні переслідуваної Української церкви, заявивши, що вона понесла величезні жертви, про які у Ватикані ніхто не згадував, оскільки для Ватиканської дипломатії греко-католики УРСР і Польщі стояли на перешкоді.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014