Галичина.Інфо

На Сколівщині відбудеться перепоховання солдатів Першої світової

На Сколівщині відбудеться перепоховання солдатів Першої світової 4 жовтня у селі Орява Сколівського району на Львівщині відбудеться перепоховання 16 солдатів різних національностей, які загинули в роки Першої світової війни у Карпатах. Як повідомили організатори заходу, перепоховання розпочнеться о 14.00 на військовому кладовищі. Окрім того, відбудеться урочисте освячення відновленого військового кладовища вояків німецької та австро-угорської армії, яке було зруйноване за часів радянської влади.

У заході візьмуть участь представники Німецької народної спілки по догляду за військовими похованнями в Україні, австрійського «Чорного Хреста» при Почесному консульстві Республіки Австрія по Західній Україні та Генерального консульства Республіки Польща у Львові.
Роботи з упорядкування українських, австрійських та німецьких військових кладовищ – це один із кроків підготовки Львівщини до відзначення 2014 року сторіччя від початку Першої світової війни та вшанування пам’яті загиблих у цій війні.
Ініціаторами заходу виступило Товариство пошуку жертв війни «Пам'ять» за сприяння Сколівської районної ради та адміністрації.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На Сколівщині відбудеться перепоховання солдатів Першої світової

топ

  Цей день в історії.
  21 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014