Галичина.Інфо

На Сколівщині відбудеться перепоховання солдатів Першої світової

На Сколівщині відбудеться перепоховання солдатів Першої світової 4 жовтня у селі Орява Сколівського району на Львівщині відбудеться перепоховання 16 солдатів різних національностей, які загинули в роки Першої світової війни у Карпатах. Як повідомили організатори заходу, перепоховання розпочнеться о 14.00 на військовому кладовищі. Окрім того, відбудеться урочисте освячення відновленого військового кладовища вояків німецької та австро-угорської армії, яке було зруйноване за часів радянської влади.

У заході візьмуть участь представники Німецької народної спілки по догляду за військовими похованнями в Україні, австрійського «Чорного Хреста» при Почесному консульстві Республіки Австрія по Західній Україні та Генерального консульства Республіки Польща у Львові.
Роботи з упорядкування українських, австрійських та німецьких військових кладовищ – це один із кроків підготовки Львівщини до відзначення 2014 року сторіччя від початку Першої світової війни та вшанування пам’яті загиблих у цій війні.
Ініціаторами заходу виступило Товариство пошуку жертв війни «Пам'ять» за сприяння Сколівської районної ради та адміністрації.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На Сколівщині відбудеться перепоховання солдатів Першої світової

топ

  Цей день в історії.
  23 вересня:

  1872 — народилася Соломія Крушельницька, Галицька оперна співачка.

  1919 - після того, як 22 вересня був перехоплений по радіо наказ Денікіна про наступ проти української армії, в Кам’янець–Подільському відбулось спільне засідання Директорії та урядів УНР та ЗОУНР, на якому ухвалено негайно почати воєнні дії проти армії Денікіна, звернутись до народу України з декларацією, у якій зазначити необхідність повного об’єднання всіх українських національних сил для рішучої боротьби проти окупації білими військами території України.

  1988 - в Оттаві, в національній бібліотеці, відкрито фотоекспозицію “Історичні та архітектурні пам’ятки країни” і виставку декоративно-прикладного мистецтва УРСР, які була приурочена до 1000-річчя запровадження християнства на Русі.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014