Галичина.Інфо

У Львові для молоді проводять конкурс про УПА

У Львові для молоді проводять конкурс про УПА У Львові триває Міський фестиваль-конкурс «УПА очима молоді» присвячений 70-річчю створення УПА. Фестиваль-конкурс проводиться з метою пошуку та підтримки юних талантів. Організатор заходу виступила ЛМГО «Союз Українок».

Згідно з умовами конкурсу, як наголошують у мерії, участь у ньому можуть брати учні навчальних закладів міста віком до 18 років. Учасники поділені на три вікові групи: І група – до 9 р., II група – до 13р.; ІІI група – до 18 р.

Конкурс проводиться у п’яти номінаціях: виконання поетичного твору з упівської поезії; авторська проза; виконання повстанської пісні вояків УПА; авторський малюнок на тематику: «2012 – Рік УПА в Україні»; презентація «УПА очима молоді».

Міський фестиваль-конкурс відбувається у три тури:
1 тур: районні конкурсні відбори – вже відбулися;
2 тур: міський конкурсний відбір – 4 жовтня в Палаці ім. Г. Хоткевича;
3 тур: міський концерт переможців – 13 жовтня в Палаці ім. Г. Хоткевича.

«У першому турі журі визначало переможців на рівні районів (перше, друге та третє місця) у кожній номінації кожної вікової групи. У другому турі фіналісти з районів міста представлятимуть свої роботи на міському конкурсі. Переможці ж міського відбору братимуть участь у заключному концерті 13 жовтня», - розповіла керівник ЛМГО «Союз Українок» Ксенія Базилюк.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові для молоді проводять конкурс про УПА

топ

  Цей день в історії.
  1 березня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014