Галичина.Інфо

Верховна Рада схвалила електронні паспорти

Верховна Рада схвалила електронні паспорти Верховна Рада у другому читанні прийняла законопроект про Єдиний державний демографічний реєстр. За відповідне рішення проголосували 233 депутати. Цей документ, зокрема, передбачає впровадження електронних паспортів для українців.

Автор законопроекту вказує в пояснювальній записці, що ціллю його прийняття є запровадження загальноприйнятої Європейської практики щодо створення та забезпечення функціонування реєстру населення. Крім того, закон прийнятий на виконання Україною своїх зобов’язань перед Європейською спільнотою на шляху до членства в Європейському союзі, в частині що стосується забезпечення в державі обігу документів з електронним носієм інформації.

Під час прийняття законопроекту під Верховної Радою мітингували представники релігійних конфесій.

Нагадаємо, на початку вересня Верховна Рада відмовилася передбачити впровадження біометричних документів, які засвідчують особу і надають право на в'їзд в Україну й виїзд із України. За прийняття відповідного законопроекту №10381 у першому читанні проголосувало 18 депутатів за мінімально необхідних 226.

Передбачалося, що до тих документів, які засвідчують особу і надають право на в'їзд в Україну й виїзд із неї відносилися паспорт, диппаспорт, службовий паспорт, посвідчення особи моряка, посвідчення члена екіпажу, проїзного біженця, проїзний документ особи, якій наданий додатковий захист, посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон.
Бланки цих документів, за законопроектом, були предметом суворої звітності й мали виготовлятися відповідно до вимог Міжнародної організації цивільної авіації (ICAO), Міжнародної організації стандартизації (ISO) і мали мати ступінь захисту.
Передбачалося, що в документи вносяться назва держави, реквізити документа, прізвище, ім'я, стать, громадянство, дата народження, місце народження, оцифроване фото, оцифрований підпис.
Зазначена інформація мала відтворюватися також на безконтактному електронному носії, а самі документи мали мати машинозчитувальну зону.
Законопроектом передбачалося, що на безконтактному електронному носії відтворюється також додаткова біометрична інформація про відбитки вказівних пальців рук осіб, що досягли 12 років.

Автором проекту закону є депутат Ради, член фракції Партії регіонів Володимир Толстенко.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Верховна Рада схвалила електронні паспорти

топ

  Цей день в історії.
  19 вересня:

  1891 — У Монреаль прибули перші українські поселенці.

  1919 — В Кам’янець–Подільському замість ліквідованого міністерства по справах Галичини Кабінет міністрів УНР створив комітет у справах біженців–Галичан.

  1942 — З Бродів, Перемишлян Львівської області депортовано в табір в Белжец 5000 євреїв.

  1944 — В Бережанському районі Тернопільської області відбувся великий бій між відділами УПА і частинами НКВС. На Коломийщині відбулися два бої віділу УПА ім. Богуна з прикордонними частинами НКВС.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014